Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
07 Eylül 2012
Sabri Özel Büyümeye Devam Ediyor
Hazır giyim sektörünün köklü markalarından Sabri Özel, 57. mağazasını 10 Ağustos Cuma günü Kütahya Sera Alışveriş Merkezi’nde açıyor

%100 Türk sermayesi ile kurulan Sabri Özel, 47 şirket mağazası ve 7 franchise mağaza ile beraber yurtdışında Irak’ta 2 ve Tunus’ta 1 mağazası olmak üzere bugüne kadar 57 mağazaya ulaştı.

Yatırım Faaliyetleri Mağaza Açılışları ile Devam Ediyor
2012 yılında mağaza sayısını Türkiye genelinde 70’e çıkarmak isteyen firmanın hedeflerini dile getiren Mağazalar Koordinatörü Hakan Hayali, 2012 yılında Eylül ayı itibariyle Batman’da olmak üzere Diyarbakır ve İstanbul’da mağaza açacaklarını belirtti. Hakan Hayal-i, “Anadolu’daki rekabet gücümüzün farkındayız. Hem perakende hem de toptan kanalda oldukça iddialıyız.’’diyerek yeni dönem planlarını dile getirdi.

Sabri Özel Mağazalar Koordinatörü Hakan Hayali, AVM yatırımcıları ile görüşmelerinin devam ettiğini de belirterek, İstanbul’da mağaza açmaya devam edeceklerinin de altını çizdi. Firmanın uzun dönem hedefleri içerisinde Avrupa ülkelerinde mağazalaşma hedeflerinin de yer aldığını sözlerine ekledi.

İstanbul’daki Atölyeden Dünya Sahalarına
Hazır giyim sektöründeki başarı yolculuğuna, 1969 yılında 10 metrekarelik imalathanede, bir triko makinesi ile başlayan Sabri Özel, bugün; günlük 7.000 - 7.500 parça üretim kapasitesine sahip, 27 bin metrekarelik fabrikası ve istihdam ettiği 1000 kişilik personel ile Türk tekstil sektörünün lokomotif kuruluşları arasında yer alıyor.

Yıllık 2.000.000 Adet Üretim Kapasitesi
57 mağazaya sahip olan Sabri Özel, gücünü bireysellikten bütünlüğe taşıyarak, çalışan kadrosunu her geçen gün artırmış ve 1.000 kişilik uzman bir ekiple kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunmuştur. Sabri Özel atölyelerinde mevcut yıllık 2 milyon adet üretim kapasitesinin tamamı kullanılıyor. Günlük; yaklaşık 3000 adet gömlek, yıllık 600 bin adet triko, 300 bin adet pantolon 300 bin adet t-shirt ve 100 bin adet takım elbise üretecek şekilde üretim bandını büyüten Sabri Özel, Türkiye’de 1500 kişiye iş imkânı sunmayı hedefleyerek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarma yolunda ilerliyor.

Sabri Özel STORE Mağazaları ile Ayrıcalıklı Büyüme
Müşterilerine V.I.P hizmet vermeyi de amaçladıklarının altını çizen firma, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere toplamda 3 adet Sabri Özel STORE mağazası açacak. Bu mağazalarda özel koleksiyonlar sunularak, genişleyen koleksiyonla doğru orantıda mağaza metrekareleri de genişleyecek.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 9/23 °C
İstanbul 17/26 °C
İzmir 16/31 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,0406
EURO
6,7414
IMKB
80.549
ALTIN
248,760