Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
10 Şubat 2013
Sevginizi İyilikle Gösterin
Kimse Yok Mu, 14 Şubat Sevgililer Günü için anlamlı bir hediye arayanlar için dört ayrı bağış kampanyası ile alternatif hediye seçenekleri sunuyor.

Dünya genelinde yardımlarını sürdüren Kimse Yok Mu, ihtiyaç sahibi insanların hayatını kurtaran ve aydınlatan kampanyalarına, 14 Şubat’ta sevdiklerine eşsiz ve anlamlı hediye vermek isteyenleri de katıyor. Bu kampanyalarla dileyenler su sıkıntısı çekilen Afrika’da sevdiği adına bir su kuyusu açtırıyor dileyen bir katarakt hastasının gözlerinin ışıkla buluşmasına yardımcı oluyor. Bir öğrenciye burs vererek ya da bir yetimi sevindirerek alacağı özel sertifikayı sevdiğine hediye edenler ise ona olan sevgisini dünyayla paylaşıyor. Bağışçılar sadece özel bir sertifikaya değil, aynı zamanda bir iyilik ajandasına sahip oluyor.

Kimse Yok Mu’nun 14 Şubat kampanyası, sevginizi sadece sevdiğinize değil dünyaya göstermenin yolunu açıyor. Sevdiğinize sunduğunuz hediyeler, binlerce kilometre uzaklıktaki başka insanlar için umut ışığı oluyor.

Kimse Yok Mu’dan sevgi gününe özel alternatifli kampanyalar...
Kimse Yok Mu kampanyasının ilk alternatifinde, 100 dolar bağış karşılığında bir katarakt hastasının gözü muayene ve ameliyat edilecek. Bugüne kadar gerçekleştirilen katarakt kampanyasında 12 bin hastaya ulaşan Kimse Yok Mu, Sevenler'in destekleriyle çok daha fazla hastayı ışıkla kavuşturmaya hazırlanıyor.

Kimse Yok Mu’nun bir diğer alternatifi ise Bir Çocuk Okutuyorum kampanyası. 200 TL bağış sayesinde Kimse Yok Mu’ya başvuran ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları eğitim bursuna kavuşuyor. Somali, Sudan gibi ülkelerin de aralarında bulunduğu 16 ülkedeki yetim çocukların yüzleri de sevdikleri için bağışlanacak olan 360 dolar ile gülecek.

Afrika’nın suya hasret beldelerindeki insanların sağlıklı ve temiz içme suyuna kavuşturmak da yine bu kampanyalarla mümkün. 3 bin dolarlık bağış karşılığında, Afrika’da seçecekleri bir ülkede sevdiği adına su kuyusu açtırarak onun adını ölümsüzleştirebilecek.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -4/15 °C
İstanbul 10/19 °C
İzmir 9/22 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,7140
EURO
6,3303
IMKB
80.549
ALTIN
271,018