Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
10 Şubat 2013
Sevdiğinize Sağlık Hediye Edin
Sevgililer Günü hediyeniz hazır mı? Eğer hala karar veremediyseniz sevdiğiniz kişiye sevginizi ispatlamanın en güzel fırsatını Acıbadem Mobil Sağlık sunuyor.

Sevdiğinizi Sevgililer Günü’nde klasik hediyeler dışında bir hediye ile sevindirmek, ona sağlığını ne kadar düşündüğünüzü göstermek istiyorsanız, Acıbadem Mobil Sağlık’ın siz ve sevdiğiniz için özel olarak hazırladığı Check-up ile İçim Rahat paketi tam size göre. Evde, işyerinde veya bulunduğunuz herhangi bir yerde sağlık hizmetlerine ulaşmanızı sağlayan ve günümüz ihtiyaçlarına yönelik mobil sağlık paketleri hazırlayan Acıbadem Mobil Sağlık’ın Check-up ile İçim Rahat paketi, kendinizin ve sevdiğiniz kişinin sağlığından emin olmanız için özel olarak hazırlandı. Sevdiğiniz kişiye Sevgililer Günü’nde bu hizmeti hediye ederek, ona hak ettiği ilgiyi gösterebilir, sağlığı konusunda kendi içinizin rahat olmasını sağlayabilirsiniz.

Sadece Check-Up yetmez sevdiğime yıl boyunca her ihtiyacı olduğunda sağlık hediye etmek istiyorum diyenler için de Acıbadem Mobil Sağlık’ın farklı mobil sağlık paketleri hediye olarak düşünülebilir. Premium İçim Rahat, Classic İçim Rahat, Ailem ile İçim Rahat, Bebeğim ile İçim Rahat, Check-Up ile İçim Rahat isimleri altında farklı hizmetleri içeren mobil sağlık paketleri kişilerin bireysel ihtiyaçlarına göre seçilebilir. Yıllık üyelik şeklinde alınabilen bu paketlerin hepsinde; Medikal Koçluk, Acil Sağlık, Evde Doktor veya Girişimsel Hemşirelik, Telefonda Psikolojik / Pedagojik Danışmanlık Hizmetleri standart olarak bulunuyor.

Check Up ile İçim Rahat Paketi Neleri Kapsıyor?
Acıbadem Mobil Sağlık’ın sevdiğinin sağlığından emin olmak isteyenler için hazırladığı Sevgililer Günü’ne özel Check Up ile İçim Rahat paketi, siz ve sevdiğiniz için 2 kişilik hizmet veriyor. Paket kapsamında Check-Up Doktor Muayenesi, Laboratuvar Tetkikleri ve Kardiyolojik Tetkiklerden oluşan hizmetler mevcut. Ayrıca paket üyelerinin acil veya acil olmayan durumlarda kullanabildikleri, 7 gün 24 saat hizmet sunan 444 9 724 Medikal Koçluk ve Acil Sağlık hizmeti de paket dahilinde bulunuyor.

Bütün bunlara ek olarak, Check Up ile İçim Rahat paket üyeleri Acıbadem Sağlık Grubu kuruluşlarında yararlanabileceği özel indirimler ve acil sağlık sigortası da istendiği takdirde pakete dahil edilebiliyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -4/15 °C
İstanbul 10/19 °C
İzmir 9/22 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,7121
EURO
6,3245
IMKB
80.549
ALTIN
271,077