Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
12 Şubat 2013
Bu Yıl Sevgililer Günü Turkuazoo'da Kutlanıyor
Aşkın ve sevginin şekil değiştirdiği en özel tarihtir 14 Şubat Sevgililer Günü. Birbirine aşkla bağlı çiftlerin bu en anlamlı gününde tek hedef vardır, o da 14 Şubat’ı unutulmaz hale getirmek

Türkiye’nin ilk dev akvaryumu olan Bayrampaşa’daki Turkuazoo Akvaryum, 70’den 70’e herkesin keyifle gezeceği bir alan olarak Sevgililer Günü’nü de unutmuyor. Eşiyle ya da sevgilisiyle hem farklı hem de keyifli zamanlar geçirmek isteyen herkes 14 Şubat ve 17 Şubat tarihleri arasında Turkuazoo’yu tek biletle iki kişi gezebilecek.

Türkiye’nin ilk dev akvaryumu Turkuazoo içerisinde yer alan 80 metrelik sualtı tünelinde okyanusun içinde birbirinden farklı birçok deniz canlısıyla yüzüyormuşsunuz gibi hissedip, sevgilinizle birlikte en farklı Sevgililer Günü’nü paylaşabilirsiniz.

Çılgın aşıklar Turkuazoo sizin için de harika bir Sevgililer Günü hediyesi planladı. Dalgıç kıyafetlerini giyerek aşkınızı sualtında haykırmak için işte fırsat. Turkuazoo’da dalış yaparak sevgilinize ister evlenme teklifinizi yapın isterseniz de aşkınızı gösterin. Ne olursa olsun unutmayın, bu yıl 14 Şubat Sevgililer Günü Turkuazoo’da unutulmaz bir anı olarak yaşanacak.

Denizlerin en sevimli balığı olan Nemo’dan, su altı dünyasının en haşmetli üyesi olan köpekbalıklarına, Dünya’nın en büyük yengecinden en sevimli vatozlara kadar birbirinden farklı birçok deniz canlısına ev sahipliği yapan Turkuazoo’yu gezerek kendinizi yaşadığınız dünyadan uzaklaşmış hissedebilirsiniz. Sevgililer Gününü farklılaştırmak ve özel kılmak için 14 Şubat 17 Şubat tarihleri arasında Turkuazoo’ya gelmeniz yeterli.

Bu yıl Sevgililer Günü’ne özel olarak 14-15-16 ve 17 Şubat tarihlerinde Tukuazoo’ya gelen çiftler bir biletle iki kişi olarak Turkuazoo’yu gezebilecekler.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 8/22 °C
İstanbul 11/19 °C
İzmir 14/28 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,8109
EURO
7,4186
IMKB
80.549
ALTIN
377,912