Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
13 Şubat 2013
Futbol Aşkı İçin Nelerden Vazgeçtin?
Türkiye’nin lider şans oyunları sitesi Bilyoner.com, Sevgililer Günü’nü eğlenceli bir soruyla karşıladı. Bilyoner, Facebook sayfası üzerinden takipçilerine; “Futbol aşkı için nelerden vazgeçtin?” diye sordu ve en ilginç yanıtları bir araya getirdi.

Türkiye’nin lider şans oyunları sitesi Bilyoner.com, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü futbolla birleştirerek, takipçilerine farklı bir soru yöneltti. Anketin sonunda Bilyoner.com, en renkli cevapları bir araya getirdi.

Ankete katılanlar futbol aşkının sınırı olmadığını kanıtlarken, ilginç yanıtlar da sıralandı. Cevaplar okuyanları hem güldürdü, hem de futbol tutkusunun sınırlarını göstermiş oldu.
Askerliğini yaparken Galatasaray-Beşiktaş maçını izlemek için görev yerinden ayrılan bir futbol tutkunu da bunların arasındaydı.

Bunun dışında ayağı kırıkken futbol oynayan, bu sırada bir metre sürüklenerek belini de sakatlayan taraftar ve 5 yıllık sevgilisinden Galatasaray formasını kıskandığı için ayrılan bir futbolsever de soruya yanıt verenlerdendi.

İlk aşkından Fenerbahçe-Galatasaray derbisi yüzünden vazgeçti
Bilyoner.com’un anketine gelen yorumlar, futbol aşkının gerçek bir tutku olduğunu gözler önüne serdi. Gelen ilginç yanıtlar arasında yıllardır beklediği ilk aşkının verdiği randevuya Fenerbahçe-Galatasaray derbisi yüzünden gidemeyen taraftar da vardı. Sarı-lacivertli renklere gönül veren taraftar, takımını desteklemek için buluşmadığı ilk aşkını kaybettiği için hala pişman olduğunu da yorumuna ekledi.

Bunun yanı sıra sevgilisinin ailesiyle tanışmaya gittiğinde gözünü televizyondaki derbi maçtan alamayan futbol aşığı da anketi cevaplayanlar arasında yer aldı.

Adana Demirspor’u destekleyen bir taraftar da okulun veda balosuna gitmekten, takımını desteklemek için vazgeçtiğini söyleyerek ankete katıldı. Takımına gönülden bağlı olan taraftar, bu olay sonucu kız arkadaşından ayrıldığını da cevabında belirtti.

Bunun yanı sıra sevgilisinin “Ben mi? Galatasaray mı?” sorusuna “Tabi ki sen değilsin” diyen taraftar da anketin dikkat çekici yorumlarından birine imza atmış oldu.

Davetliler kına gecesinde, damat halı saha maçında...
Verilen cevaplar sadece bunlarla da sınırlı kalmadı. Düğününden bir gün önce gelin ve davetliler kına gecesindeyken kendi halı saha maçında olan damat, eşinin doğum gününü kutlamak yerine maça giden taraftar, derbi maçını izlemek için evlilik yıldönümünü kutlamayan futbol tutkunu ve Beşiktaş’ın maçını sadece televizyondan izlemek için askerde çarşı izninden dönmeyen ve bunun sonucu olarak askerliğini üç ay uzatan bir futbol aşığı da ilginç cevaplar arasında yer aldı.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -4/15 °C
İstanbul 10/19 °C
İzmir 9/22 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,7121
EURO
6,3245
IMKB
80.549
ALTIN
271,077