Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
13 Şubat 2013
Kitap Okumak Bir Aşktır
Paylaştıkça anlamlanacak içeriğiyle 1001 Serisi'nden birini sevgiliniz için seçin. Kütüphanesinin değerli parçası olacak bu hediye ile kalbini fethedin.

Caretta Kitap tarafından yayınlanan, her biri alanında eşsiz eserlerin bir araya getirildiği, 1001 Serisi’ne gösterilen ilgi artarak devam ediyor. Özel günlerde anlamlı bir hatıra arayanlar için bu kitaplar vazgeçilmez birer armağan olmayı sürdürüyor. Siz de sevgiliniz için farklı sanat dallarından benzersiz eserlerin yer aldığı bu kitaplardan biriyle fark yaratabilirsiniz.

Ölmeden Önce Dinlemeniz Gereken 1001 Albüm
“Albümler ilk dinleyişte tıpkı kitaplar ve filmler gibi önümüzde açılır, her bir parça bizi korkunç zirvelerden, durgun göllerden geçirip bilinmeyen diyarların ta derinliklerine sokar. Haftalar ve aylar geçtikçe albümü keşfeder, her dinleyişimizde yeni güzellikler buluruz.”

Ölmeden Önce Okumanız Gereken 1001 Kitap
“Bu yazıların yapmayı hedeflediği şey, her kitapla ilgili eksiksiz bir eleştiri ortaya koymak ya da bize metnin lezzetini sunmak ve hatta sıkıştırılmış bir olay örgüsü vermek değil. Bu yazıların yaptığı bir ölüm döşeği itirafının sıkışık ivediliğiyle, söz konusu romanı neyin ilgi çekici kıldığını, bir insanın onu neden okuması gereksiniminin nereden kaynaklandığını ifade etmek.”

Ölmeden Önce Görmeniz Gereken 1001 Resim
“İyi ve harika resimler insanlar gibidir. Bir fotoğrafa bakarak fotoğrafın nasıl olduğuna dair bir fikir edinebilirsiniz ama aslında ne olduğunu öğrenmek için, onu tanımak üzere birlikte vakit geçirmeniz gerekir. Umarız, bu kitap sayesinde o eşsiz sanat eserleriyle biraz daha fazla vakit geçirme şansını yakalarsınız.”

Ölmeden Önce Dinlemeniz Gereken 1001 Klasik Albüm
“Sadece klasik tür için bile, günümüzde mevcut olan müzik çeşitliliği şaşırtıcıdır. Nereden Başlamalı diye mi düşünüyorsunuz? İşte bu kitabın işe yarayacağı nokta da bu. Yaklaşık 900 yıla yayılmış olan bu seçkide, herkes için aslında birçok şey var.”

Ölmeden Önce Görmeniz Gereken 1001 Film
“Hevesli okurlarını istekli izleyicilere dönüştürmeyi, zamanın çabucak akıp geçtiğini, izlenmeye değer filmler listesinin gerçekten çok uzadığını ortaya koymayı hedefliyor. Şuan da elinizde tuttuğunuz bu kitap tüm zamanlar, tüm türler, tüm dünya kapsamında bir görülmesi gerekenler listesi sunarak büyük bir riske giriyor.”
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 8/22 °C
İstanbul 11/19 °C
İzmir 14/28 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,8109
EURO
7,4186
IMKB
80.549
ALTIN
377,912