Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
14 Şubat 2013
DYO İle Aşkınız Meydana Çıksın
Hayatınızı güzelleştiren en önemli anların sahibine sevginizi dile getirmeye ne dersiniz? Hem de dünyanın en romantik ve popüler meydanlarında…

Dyo, 14 Şubat Sevgililer Günü için başlattığı Facebook uygulaması ile sevginizi dile getirme ve sürpriz hediyeler kazanma şansı sunuyor. 28 Şubat 2013 tarihine kadar devam edecek olan Aşkın Meydana Çıksın uygulamasında, katılımcılar sevdiklerine kalplerinden dökülen cümleleri, dünyanın en güzel meydanlarında dile getirme imkânı buluyor.

Uygulama ile dileyen herkes Paris’ten Moskova’ya, İzmir’den Roma’ya, Londra’dan İstanbul’a dünyanın 6 farklı şehrinde dijital olarak yer alan billboardlardan birine mesajını yazarak, sevgisini gösterme şansı yakalıyor. Katılımcılar ayrıca mesajları ile birlikte fotoğraflarını da yükleyebiliyor.

Yarışma bitiminde, jürinin en çok beğendiği 21 mesajın sahibi; başarı derecelerine göre 1 digital fotoğraf makinesi, 5 MP3 çalar ve 15 Sihirli Kupa hediyelerinden birini kazacak. Dyo’nun ödüllü Facebook yarışmasına katılmak için; facebook.com/dyo adresini ziyaret etmek yeterli.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 5/19 °C
İstanbul 12/20 °C
İzmir 15/24 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,8109
EURO
7,4186
IMKB
80.549
ALTIN
379,078