Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
05 Mayıs 2013
Çalık Denim’e 4 Ödül Birden
Çalık Denim, 2012 yılında ihracatta sergilediği başarıları nedeniyle İTKİB’ten Platin ve Gümüş Başarı Ödülleri ve UİB’ten Gümüş ve Bronz Başarı Ödülleri olmak üzere toplam 4 ödül aldı

Çalık Holding iştiraki Çalık Denim’in, 2012 yılında dünyadaki genel ekonomik durgunluğa rağmen sergilediği başarılı ihracat performansı, İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri’nden (İKTİB) aldığı iki ödül ve Uludağ İhracatçıları Birliği’nden (UİB) aldığı iki ödülle tescillendi.
İTKİB’in 1 Mayıs 2013 Çarşamba günü Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde Ekonomi Bakanı Sayın Zafer Çağlayan’ın katılımıyla gerçekleştirilen ödül töreninde Çalık Denim, Tekstil, Hazır Giyim, Konfeksiyon, Deri ve Halı sektörlerinde ihracatta başarı gösteren firmalar arasında yer aldı. Çalık Denim, İTKİB’e bağlı İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği’nden Platin Başarı Ödülü alırken İstanbul Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nden de Gümüş Başarı Ödülü kazandı.
Çalık Denim, ayrıca 30 Nisan’da düzenlenen bir törenle ihracatta gösterdiği başarılı performans nedeniyle Uludağ İhracatçılar Birliği’ne (UİB) bağlı birliklerden de iki ödül aldı. Çalık Denim, Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği’nin (UTİB) Gümüş Başarı ödülünü alırken, Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin (UHKİB) Bronz Başarı” Ödülünü kazandı.

30 Nisan’da düzenlenen törende İhracat Bronz Başarı ödülünü Çalık Denim Konfeksiyon Direktörü Selahattin Sami Üzmez alırken, İhracat Gümüş Başarı ödülünü ise Genel Müdür Önder Öksüz teslim aldı.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Öksüz, "Bu ödüller, Çalık Denim olarak bizlerin başarılarını belgeleyen ve bizim için büyük değer taşıyan ödüller. Gap Güneydoğu Tekstil ve güçlü markası Çalık Denim, dünya çapında önemli bir firma konumunda. Başarımızı yıllar içinde geliştirerek sürdürmek, ihracatımızı her geçen yıl artırmak en büyük hedefimiz ve bu hedefimizi gerçekleştirerek ülkemize fayda sağlamaktan da ayrıca gurur duyuyoruz. İhracattaki başarımızı tekstil alanında değer oluşturmamıza ve inovasyondaki öncülüğümüze borçluyuz ve bu başarıyı sürdürmeye de kararlıyız” dedi.

Çalık Denim, her geçen gün artan iş hacmi ile tekstil sektöründe dünya devleri arasında yer alıyor. Sürdürülebilir büyümeyi yakalayan şirket, dünyada ilk 10 arasında yer alıyor ve Türkiye’de denim ihracatında metrajda 1. sırada bulunuyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 9/23 °C
İstanbul 19/26 °C
İzmir 16/31 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,0406
EURO
6,7414
IMKB
80.549
ALTIN
248,760