Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
12 Mayıs 2013
INEPO 2013, İstanbul'da Başlıyor
T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ile T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı öncülüğünde İstanbul Fatih Koleji tarafından düzenlenen 21. INEPO Uluslararası Çevre Proje Olimpiyatı başlıyor

Aralarında Afganistan, Irak, Kazakistan, Güney Kore, Endonezya, Rusya, Amerika gibi ülkelerinde bulunduğu 45 ülke çocukları Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı İstanbul’da iki dev şehir ormanı projesi ile Yılın Çevreci Lideri’olarak seçti. Gençler arasında yapılan ankette En Çevreci Lider sorusunun cevabı Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan oldu. En büyük isteklerinin Uluslararası Çevre Proje Olimpiyatı Ödül töreninde Başbakanımız’ı görmek olduğunu ifade eden gençler, kendisine de tek bir ağızdan Türkçe teşekkür etmek istediklerini söylediler.

18-19 Mayıs tarihlerinde İstanbul Fatih Koleji Merkez kampüsünde sergilenecek olan projeler 20 Mayıs Pazartesi günü ödüllendirilecek. Kendi ülkelerine özgü kıyafetleri, bayrakları ve şiveleri ile şölen havasında geçecek olan ödül töreni Çevre’ye duyarlı kurum ve kuruluşların ödüllendirilmesi ile sona erecek.

Ayrıca seçici kurul çevreye duyarlı kurum ve kuruluşları da ödüllendirdi.
Yaşanılabilir ve Estetik Şehir projesi ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Yaptığı Çevre Haberleri ile halkı aydınlattığı için NTV, ‘Yeşil Ekran Programı’ sunucusu Ilgaz Gürsoy, Türkiye Gazetesi Yeşil Sayfa ile Ediz Hun, Çevre haberleri ile Aksiyon Dergisi Gürhan Savgı, Çevre için uzun yıllardır çeşitli uygulamalarda bulunan GSM Firması TURKCELL, Senegal deki su kuyusu açmak için yapılan mücadeleyi anlatan film Selam, Çevre Ödülü altında gelecek nesillere örnek çevre projelerini desteklediği için Ülker Grubu, ve Çevreci Maden Mühendisi, Eğitimci, Sigara Bırakma Vakfı Onursal Başkanı Prof. Dr. Orhan Kural’ı da çevre için verdikleri mücadeleden dolayı ödüllendirdi.

45 ülkeden 300 çevreci gencin katılacağı ödül töreni 20 Mayıs Pazartesi saat 13.00’de Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 18/32 °C
İstanbul 22/29 °C
İzmir 22/35 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,2293
EURO
8,4968
IMKB
80.549
ALTIN
475,997