Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
22 Mayıs 2013
Murat Boz 1 Milyon Kahraman Arıyor
Ünlü şarkıcı Murat Boz, tüm gezegen için hayati önem taşıyan Kuzey Kutbu’nun korunması için Greenpeace’le birlikte 1 milyon imza arıyor.

1milyonkahraman.org sitesi üzerinden yürütülen kampanyada, Kuzey Kutbu’nun sadece Kutup ayıları değil, gezegendeki tüm canlılar için hayati önem taşıdığına, ancak iklim değişikliği nedeniyle tehdit altında olduğuna dikkat çekiliyor.

Geçtiğimiz yıl Kuzey Kutbu’nu Koru kampanyasının videosu için seslendirme yapan Murat Boz, bu kez kampanyanın yüzü oldu ve iki kısa film çekiminde yer aldı. Bugün yayımlanan ilk filmde, Kuzey Kutbu eridiği için evsiz kalan Paula adlı kutup ayısı İstanbul’a gelerek Murat Boz’dan imza kampanyası için yardım istiyor. Geçtiğimiz yıl Murat Boz’un seslendirme yaptığı videoda da aynı Kutup ayısı yer almıştı.

Boz: Bu tehdide seyirci kalamazdım
Murat Boz, bu kampanyada yer almasıyla ilgili “Greenpeace gibi küresel bir organizasyonun küresel bir kampanyasında yer almak benim için bir onur. İklim değişikliğinin gezegenimizin karşı karşıya kaldığı en büyük tehditlerden biri olduğuna inanıyorum. Bu aslında sadece Kuzey Kutbu’nun değil, tüm gezegenin korunması için bir kampanya. Çünkü Kuzey Kutbu, kutup ayılarının ve oradaki diğer canlıların evi olduğu kadar dünyanın ikliminin dengesi açısından da hayati bir önem taşıyor. Eğer önlem alınmazsa önümüzdeki yıllarda tüm dünyada aşırı hava olayları ve felaketler artış gösterecek. Hepimiz, gezegenimizi çocuklarımıza miras bırakmak istiyoruz. Sayımız arttıkça karar vericilere Kuzey Kutbu'na sahip çıktığımızı göstermiş olacağız. Bu nedenle, dünyadan milyonlarca insanla birlikte Türkiye’den de 1 milyon kahramana ihtiyacımız var” dedi.

Kampanya’da toplanan imzalar Kuzey Kutbu’nun koruma alanı ilan edilmesi ve petrol aramalarına kapatılması için tek tek siyasi liderlere ulaştırılacak. Hareket büyüdükçe Greenpeace Birleşmiş Milletler'e başvuracak ve Kuzey Kutbu'nun korunması için küresel bir anlaşma yapılmasını talep edecek.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 18/32 °C
İstanbul 22/29 °C
İzmir 22/35 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,2293
EURO
8,4968
IMKB
80.549
ALTIN
474,426