Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
13 Haziran 2013
Nord Engineering, REW İstanbul 2013'te
Otomatik Atık Toplama alanında yirmi yılı aşkın deneyimi ve yenilikçi teknolojileri ile gelişmiş sistemler sunan Nord Engineering, 13-16 Haziran arasında 9. kez düzenlenecek REW İstanbul Fuarı’nda sektörle buluşuyor.

Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi konusunda son teknoloji ve gelişmelerin sergileneceği REW İstanbul 2013, tüm sektörü aynı platformda buluşturuyor. Bu sene 9. kez kapılarını açan fuara, 25 ülkeden 13 bin profesyonelin katılması bekleniyor. Özellikle tek operatörlü atık toplama sistemlerinde uzun yıllara dayanan deneyimi ile ön plana çıkan Nord Engineering ise REW İstanbul 2013’de geliştirdiği teknolojileri ve atık toplama çözümlerini sunmak üzere yerini alıyor.

Atık toplama çalışmalarını kolaylaştırarak, zaman ve kaynak tasarrufu sağlamak üzere fonksiyonel çözümler geliştiren Nord Engineering, yer altında, yerüstünde ve yarı yer altında kullanılan konteynır ve toplama sistemleri ile sektörüne liderlik ediyor. Otomatik toplama sistemleri, yer altında bulunan konteynırları ve yenilikçi çözümleri ile tüm dünyada belediyeler, özel şirketler ve tedarikçilere hizmet sunuyor. İspanya, İtalya, Fransa gibi birçok Avrupa ülkesinde ve Peru, Arjantin, Küba, Venezüella gibi Güney Amerika ülkelerinde lider marka olan Nord Engineering, Türkiye’de de çalışmalarını kesintisiz devam ettiriyor.

Türkiye’deki çalışmaları kapsamında Nord Engineering, otomatik sistemleriyle tam uyum sağlayan ve operasyonlarında verimliliği arttıran Allison şanzımanları tercih ediyor. Dünyada otomatik atık toplama sistemleri konusunda lider olan Nord Engineering, tam otomatik Allison şanzımanlar ile yüksek performansa ulaşıyor. Bu nedenle Allison Transmission, REW İstanbul 2013’de atık ve çöp toplama araçlarına yönelik sunduğu Allison 3000 serisi şanzıman modelini Nord Engineering ile birlikte çözüm ortağı olarak sergiliyor.

Nord Engineering Türkiye Müdürü Roberto Messi yaptığı açıklamada; “Nord Engineering olarak atık toplama ve taşıma hizmeti sunan kamu ve özel işletmelere otomatik sistemlerimizi tedarik ediyoruz.. Özellikle yer altında bulunan konteynırlarımız ile geliştirdiğimiz otomatik atık toplama sistemimiz sektörde önemli bir yere sahip. Sunduğumuz özel sistemler ile zaman ve iş gücü anlamında müşterilerimize tasarruf sağlıyoruz. Operasyonlarımız sırasında Allison otomatik şanzımanın bize sağlamış olduğu en önemli avantaj ise geliştirmiş olduğumuz sıkıştırma sisteminin araç ilerlerken de çalışabilmesi ve bu sayede hem yakıttan hem de zamandan tasarruf sağlanmasıdır. Ayrıca otomatik şanzımanlı araçlar, vites değiştirmeye gerek kalmadığı için sürücünün atık toplama işini daha verimli yapmasına imkan sağlıyor. Bu nedenlerle Allison Transmission ile süren iş birliğimiz, ileriye dönük olarak uzun vadede devam edecek” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 14/28 °C
İstanbul 20/27 °C
İzmir 22/35 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,6132
EURO
10,3065
IMKB
80.549
ALTIN
496,229