Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
29 Eylül 2013
Durance Hayvanlara da Dost
Bir yandan hayvanlar üzerinde deney yapılırken bir yandan da yoğun kimyasal içerikli ürünler hayvanların sağlıkları tehdit ediliyor.

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü olarak kutlanıyor. Peki üzerimizde olumlu etkisi çok fazla olan hayvanları ne kadar koruyoruz? Bu sadık dostlarımıza karşı görevimizi ne kadar yapıyoruz?
Aralarında Türkiye ve ABD’nin de bulunduğu birçok ülkede sabundan parfüme, kremden duş jeline kadar pek çok temizlik ürünü, bugün hala hayvanlar üzerinde test ediliyor. Evimizde kullandığımız yoğun kimyasal içerikli temizlik ürünleri de evcil hayvanlarımızı solunum, temas ve ağız yoluyla tehdit ediyor.

Durance ürünleri doğal ve çevreci
Kuruluşundan bu yana çevre ve hayvan dostu ilkelerini koruyan Durance, hiçbir ürününü hayvanlar üzerinde test etmiyor. Ayırca yüzde 95+ doğal yağlardan yapılmış içerikli, sodium laureth sulphate ve diğer zararlı içerikleri içermeyen Durance ürünleri ile yapılan ev temizliğinde de hiçbir hayvan zarar görmüyor.

Kokulandırmada doğal esansiyel yağları kullanan Durance’ın ECOCERT sahibi ev temizliği serisini 78TL ile 87TL arasındaki fiyatlarla alabilirsiniz.

Durance ürünleri; Durance butikleri, seçkin eczanelerde, ev dekorasyon ve hediyelik eşya mağazalarında satılıyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri





Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 19/35 °C
İstanbul 24/34 °C
İzmir 27/39 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,3480
EURO
9,8900
IMKB
80.549
ALTIN
486,31