Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
27 Ekim 2013
Acer’dan Eğitime Destek
Intel® Eğitim Yazılımı ve Intel® işlemcilerle birlikte üretilen Acer ürünleri güvenilirlik, güvenlik ve uzun bir pil ömrü sunarak eğitim hayatının teknolojik ihtiyaçlarını karşılayacak.

Acer, IES işbirliğiyle bir yandan öğrencilerin 21. yüzyılın bilgi odaklı ekonomisinde başarılı olmalarına yardım ederken bir yandan da ticari ürün portföyünü güçlendiriyor.

Yazılım şimdiden Acer TravelMate B113, X313 Ultrabook ve Iconia W510/W510P tabletlerinde bulunuyor, yakın zamanda da eğitim pazarını hedefleyen tüm ürünlere genişletme planları yapılıyor.

Sınıflara hayat veriyor
IES paketi öğrencilerin iletişim, işbirliği yapma, sorun çözme, eleştirel düşünme ve dijital bilgi seviyeleri gibi 21. yüzyıl becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyor. Öğrenme deneyimini geliştirmek ve eğitimcilerin sınıflarını verimli bir şekilde yöneterek eğitimlerini güçlendirmesinin yanı sıra, verileri güvenliği sağlar ve altyapıları yöneterek mevcut IT sistemlerini de destekler.

IES uygulamaları ile eğitimde bilgisayar kullanımı artık çok kolay:
1) Kno Ders Kitapları, özelikle eğitim için tasarlanmış interaktif bir e-Okuyucu
2) Laboratuar Kamerası, kamera tabanlı bir bilim araştırma uygulaması
3) SPARKvue, dahili ve harici sensörlerden veri toplayan bir veri analizi uygulaması
4) Medya Kamerası, öğrencilerin resim ve video çekmelerini ve düzenleyebilmelerini sağlayan bir multimedya uygulaması
5) ArtRage, bir dijital sanat eseri boyama ve çizme uygulaması
6) Sınıf Yönetimi, ortak çalışmaya dayalı bir sınıfta öğrenim çözümü
7) McAfee® AntiVirus.

Mükemmel ortaklık
Acer öğrencilerin başarısının; tabletler, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve bağlanabilirlik ile sunucu uygulamasındaki veri merkezi gibi öğrenim ve öğretim platformlarının kombinasyonu sayesinde elde edilebileceğine inanıyor. Acer’ın Intel tabanlı çözümleri bir açık mimari esnekliği sunar, böylece eğitmenler ihtiyaçları olan donanım, yazılım, yapısal içerik ve altyapıları seçerek hem şimdi hem de gelecekte sınıflarına kolayca entegre edebilirler.

Intel bugüne kadar on milyondan fazla öğrenciye eğitim için tasarlanmış teknoloji ve on milyondan fazla öğretmene profesyonel gelişim sunmuş ve dünya çapında 100'den fazla hükümete eğitim sistemlerini değiştirmeleri konusunda yardımcı olmuştur.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/22 °C
İstanbul 14/24 °C
İzmir 14/25 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,8125
EURO
7,5605
IMKB
80.549
ALTIN
379,423