Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
23 Kasım 2013
Ofis Tekin'den Öğretmenler Günü Projesi
Özel tasarım ofis mobilyaları ile öne çıkan Ofis Tekin, çok sayıda öğretmenin Facebook’tan gönderdiği mesajlardan yola çıkarak 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında okulların mobilya ihtiyacını karşılamak için kampanya başlattı

Özel tasarım ofis mobilyaları ile öne çıkan Ofis Tekin, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında öğretmenlerin ihtiyacından yola çıkarak sosyal sorumluluk projesi başlattı.

Sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta çok sayıda öğretmenin, eğitim verdikleri okullarda ihtiyaçlarına cevap veren mobilyaların bulunmadığına dair mesajlarıyla karşılaşan Ofis Tekin Genel Müdürü Cemal Tekin, mobilyanın başkenti olarak bilinen Ankara Siteler ve diğer illerdeki ofis mobilyacılarını eğitmenler için harekete geçirdi.

Başlattığı sosyal sorumluluk projesi ile 24 Kasım Öğretmenler Günü çerçevesinde ofis mobilyalarına ihtiyaç duyan okulları donatmak için yola çıkan Cemal Tekin, bu projesi ile öğretmenlerin talebini karşılarken, ofis mobilyası satanların en büyük sorunu olan depolardaki yığılmanın da önüne geçmiş olacak.

Projesi ile okullardaki konforu artırırken, dolaylı olarak eğitim kalitesinin yükselmesini de planladıklarını kaydeden Cemal Tekin, şöyle konuştu:
“Sizin sorununuz başkasının çözümü olabiliyor. ‘Moda’ kavramı her ne kadar bizim sürekli üretim yapmamızı sağlıyorsa ‘modası geçmiş’ kavramı da bizim depolarımızın ağzına kadar dolmasına sebep oluyor. Tabi tek suçlu ‘moda’ deyip bu konuyu geçiştirmek de doğru olmaz. Örneğin, kendi işim olsun merakıyla işletme açan ve bir iki ay sonra işler iyi gitmeyince binlerce lira yatırımla aldıkları ofis takımlarını geri vermek isteyen veya satmak isteyen işletme sahipleri de depoların dolmasında önemli bir etken. Bir de buna yeni çalışma ortamı trendlerini takip etmek isteyen müşterilerimiz eklendiğinde çok az kullanılan ama ikinci el olduğu için değerini kaybeden ve insanlar tarafından tercih edilmeyen ürünler yığını oluşuyor. Bazen yola çıkmak için bir bahane gerekir. Facebook’ta okullardaki eksikler için ofis mobilyası isteyen öğretmenlerimiz, bizde bu isteği bir kampanya haline getirmemiz ve genele yaymamız gerektiği düşüncesini oluşturdu. Bu düşünceden hareketle depolarımızda beklettiğimiz ürünlerimizi okullardaki eğitim ortamlarının kalitesini arttırmak için kullanacağız. Eğitim ortamlarına yapılacak bu tür dekoratif katkılar hem öğretmenlerin hem de öğrencilerin çalışmalarını olumlu yönde etkileyecektir.”

Sosyal sorumluluk projelerini destekliyoruz
Cemal Tekin, içinde yaşadığımız zaman diliminde sosyal sorumluluk projelerinin kaliteyi kendine hedef olarak belirleyen tüm firmalarca oluşturulması ve katkıda bulunulması gerektiğinin altını çizerek, “Önemli bir güç olan özel işletmeler toplumun kalkınmasına ve değişimine mutlaka katkıda bulunmalıdır. Biz Ofis Tekin olarak, çocuklarımızın gelişiminde büyük rol oynayan öğretmenlerimizin mobilya ihtiyacını karşılamak için elimizden geldiğince destek olmamız gerektiğini düşünerek bir kampanya başlattık ve bu da bizim öğretmenler günü hediyemiz olsun dedik. Bu amaç doğrultusunda da çok az kullanılmış veya modası geçtiği için depolarda bekletilen ofis mobilyalarını değerlendirme kararı aldık. Diğer firmalarla yaptığımız görüşmelerden beklediğimizin de üstünde destek geldi. Atıl durumda duran sapasağlam ofis mobilyalarını okullara göre şekillendireceğiz” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/22 °C
İstanbul 14/24 °C
İzmir 14/25 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,8125
EURO
7,5605
IMKB
80.549
ALTIN
379,423