Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
24 Kasım 2013
Bellona 742. Mağazasını Mamak'ta Açtı
Mağazalaşma atağına hız kesmeden devam eden Bellona, 742. mağazasını Ankara Mamak’ta açtı.

Ev modasında farklı tasarımları, çeşitliliği ve fonksiyonelliği ile müşterilerine her zaman zevkli alternatifler sunan Bellona, mağazalaşma atağını sürdürüyor. Geçtiğimiz haftalarda sırasıyla İstanbul ve Osmaniye’de yeni mağazalarını açan Bellona, 23 Kasım 2013 tarihinde ise Ankara Mamak’ta yeni mağazası ile müşterilerine hizmet vermeye başladı. Bellona Ankara Mamak mağazasının açılış törenine Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Mustafa Boydak, Pazarlama Müdürü Bülent Alıcı ile çok sayıda davetli katıldı.

“2013’te 54 yeni mağaza açtık, yurtdışı mağaza sayımızı 100’e ulaştırdık”
Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Mustafa Boydak, açılış töreninde yaptığı konuşmada
Bellona olarak sektörde hızlı büyümelerini sürdürdüklerini belirterek, “Bu yıl Türkiye’de 54 yeni mağaza açtık. 2014 yılında ise 40 yeni mağaza açmayı planlıyoruz. Başkent Ankara bizim için önemli bir lokasyon, burada 44 mağazaya ulaştık” dedi. Yurtdışı mağazalaşma atağına da devam ettiklerinin altını çizen Mustafa Boydak, “Halen yurtdışında 20 ülkede Bellona mağazalarıyla faaliyet gösteriyoruz. Bu yıl İngiltere, Hollanda, Rusya, Azerbaycan, Türkmenistan, Bosna Hersek’te 18 yeni mağaza açarak yurtdışındaki mağaza sayımızı 100’e ulaştırdık. 2014 yılı Rusya ve Ukrayna’da büyük çaplı üretim yatırımlarına yenilerini eklemeyi amaçlıyoruz” dedi.

Mustafa Boydak, “Mobilya grubumuz sektör ortalamasının üzerinde büyümeye devam edecek, Bellona’da hedef %15”
Türkiye’de mobilya sektörünün toplam büyüklüğünün yaklaşık 9 milyar dolara ulaştığını belirten Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Mustafa Boydak, Boydak Mobilya Grubu’na bağlı İstikbal, Bellona ve Mondi markalarıyla daima sektörün büyüme ortalamasının üzerinde bir performans sergilediklerini, 2013 yılını da bu trendi doğrulayan bir oranla, yüzde %12 ile tamamlayacaklarını açıkladı. Grup markaları içinde Bellona’nın özellikle yeni ev kuran müşteri kitlesinde ayrıcalıklı yeri olduğunu ifade eden Boydak, “Bellona olarak 2014 yılında da sahip olduğumuz enerji, bilgi birikimi, altyapısı ile markamızın genç ve dinamik yapısıyla sektörden daha da fazla büyüyeceğimizi öngörüyoruz. Bu paralelde gelecek yılki büyüme hedefimizi %15 olarak belirledik’’ diye konuştu.


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/5 °C
İstanbul 9/13 °C
İzmir 9/13 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,3985
EURO
9,0105
IMKB
80.549
ALTIN
442,399