Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
02 Aralık 2013
UPS'den Çocuklar Okusun Kampanyası
UPS Türkiye Kadın Liderlik Gelişimi Programı, köylerdeki çocukların kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak için Çantalar Dolsun, Çocuklar Okusun kampanyasını başlattı

UPS Kadın Liderlik Gelişimi (WLD) Programı tarafından Çantalar Dolsun, Çocuklar Okusun kampanyası düzenlendi. 3 yıl önce Türkiye’de başlatılan WLD, UPS’in kadın çalışanlarını ve kariyer gelişimlerini destekleyerek çeşitli konularda seminerler, eğitimler, hayır işleri ve gönüllü faaliyetler düzenliyor.

WLD, bu yeni kampanya ile ihtiyaç duyulan okul malzemelerini sağlayarak köylerdeki öğrencilerin eğitim şartlarını daha fazla iyileştirmeyi hedefledi. Öğretmenler tarafından belirtilen ihtiyaçlara dayanarak, UPS çalışanları aralarında yazıcı, kurşun kalem, ataç, defter, test kitapları, haritalar, duvar saatleri, sıvı sabun, silgi, A4 kağıt ve voleybol fileleri ile toplarının da bulunduğu 26 koli okul malzemesi topladı. Malzemeler, Bilecik Koyunköy İlköğretim Okulu ve Mardin Yazır İlköğretim Okulu olmak üzere iki köy okuluna teslim edildi. Türkiye’nin dört bir yanındaki UPS çalışanları, kırtasiye malzemeleri satın alarak veya evlerinde kullanılabilir durumda olan kırtasiye malzemelerini vererek 125 öğrencinin eğitimini desteklemek üzere kampanyaya katıldı.

Kadın Liderlik Gelişimi Programı, UPS’in faaliyet göstermekte olduğu diğer birçok ülkede olduğu gibi UPS’in kadın çalışanlarını ve kariyer gelişimlerini desteklemek üzere Türkiye’de üç yıl önce başlatıldı. WLD, yönetim ve üst düzey yönetim pozisyonları için kadınların geliştirilmesi ve bu pozisyonlarda yer almaları için tasarlandı. Program, çalışanlar arasında anlamlı bir diyalog oluştururken kadınların topluma hizmet ederek liderlik becerileri kazanmaları için yollar açıyor. Diğer taraftan kadınların kariyer ağlarını genişletmeleri ve güçlendirmeleri için fırsatlar sunuyor.

Kadın Liderlik Gelişimi Programı, kariyer geliştirme eğitimlerinden kadın ve çocuk sağlığına yönelik seminerlere,çeşitli şirket dışı kadın örgütleri ile iletişime geçmekten kadın vakıfları ile işbirliği içerisinde yürütülen sosyal sorumluluk faaliyetlerine kadar pek çok proje gerçekleştirdi.

 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/22 °C
İstanbul 14/24 °C
İzmir 14/25 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,8125
EURO
7,5605
IMKB
80.549
ALTIN
379,423