Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
10 Aralık 2013
Çağan Irmak Tamam mıyız? İçin Taurus'ta
Engellilerin AVM’de ihtiyaç duyacağı beklentileri karşılamak üzere yola çıkan Taurus AVM, engellileri konu alan Tamam mıyız? filmiyle farkındalık yaratacak.

Engellilerin bir AVM’de ihtiyaç duyacağı her beklentiye cevap verebilmek için yola çıkan Taurus AVM, ziyaretçilerine dünyaca ünlü yönetmen ve senarist Çağan Irmak eşliğinde engellileri konu alan Tamam mıyız? filmini izleme olanağı sunuyor.

Açıldığı günden bu yana gerçekleştirdiği etkinliklerle ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatan Taurus’ta bu haftanın sürprizi ise, dünyaca ünlü yönetmen ve senarist Çağan Irmak ile vizyondaki filmi Tamam mıyız?. Taurus AVM, son günlerin en fazla konuşulan filmini ziyaretçilerine, yönetmen ve senaristi Çağan Irmak ile 12 Aralık Perşembe saat 19.15'te Cinemarine salonlarında izletecek.

Taurus AVM ziyaretçileri, engellilerin yaşamını konu alan Tamam mıyız?'ın seyri sonrası Çağan Irmak ile söyleşiye katılacak, film afişlerini imzalatıp, birlikte fotoğraf çektirme imkanı yakalayacaklar.
Film, annesine bağımlı olarak yaşamak zorunda kalan bedensel engelli İhsan ve idealleri doğrultusunda evinden ayrılıp hayat mücadelesi verirken kız arkadaşı tarafından terkedilmiş Temmuz'un yollarının tesadüfen kesişerek hayatlarının yeniden doğmasını konu alıyor.

Taurus AVM Müdürü Meriç Kaptan, Çağan Irmak’ın Ankara’da ilk defa sinemaseverlerle buluşacağına dikkati çekerek “AVM’miz her yönüyle farklı ve ilklere imza atan bir özelliğe sahip. Çağan Irmak gibi usta ve dünyaca ünlü yönetmen senaristi misafir etmek bize heyecan veriyor” dedi.

Daha yapım aşamasındayken danışmanların yönlendirmesiyle engellilerin sıkıntı yaşamadan alışveriş yapabileceği bir mekan oluşturduklarını anlatan Kaptan, “Taurus AVM’de engellileri konu alan Tamam mıyız? filminin gösterimini, ünlü yönetmen ile yapmak bizim için daha da önemli” diye konuştu.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 1/14 °C
İstanbul 8/12 °C
İzmir 9/14 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,7608
EURO
9,4277
IMKB
80.549
ALTIN
459,391