Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
14 Aralık 2013
Dünyanın En Büyük Durance Butiği Ankara'da
Yüzde 100 bitkisel içerikten oluşan kişisel bakım, sağlıklı yaşam ve ev kozmetiği ürünleri üreten Durance, dünyadaki en büyük butiğini Ankara’da açtı.

Organik tarım ve dünya parfüm endüstrisinin merkezi Fransa’nın Provence bölgesinin doğal havasını ve sanatsal atmosferini Ankara’ya taşıyan Durance, Nenehatun42 Butik’in ardından ikinci butiğini Söğütözü’ndeki Armada AVM’nin yeni binasında 12 Aralık Perşembe günü açtı.

Oyuncu Arzu Balkan, devlet sanatçısı Şefika Kutluer, OTDÜ eski Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Canan Çilingir, Başkent Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Varoğlu ve diyetisyen Ferin Batman gibi iş, sanat, magazin ve cemiyet hayatında birçok davetlinin katıldığı açılışta sunucu Pınar Gürer de organik tarımın merkezi Provence bölgesi hakkında bilgi verdi.

Açılışta konuşan Durance Türkiye Distribütörü Özlem Oktar Varoğlu, Armada AVM’deki butiğin Durance’ın merkez showroom’unun ardından dünyadaki en büyük Durance butiği olma özelliğini taşıdığını söyledi. Durance’ın dünyada mekân kokuları alanında lider markalardan biri olduğunu dile getiren Özlem Oktar Varoğlu, yeni butikleriyle ilgili duygularını şöyle ifade etti: “Durance Türkiye olarak Ankara’daki ikinci butiğimizi açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Türkiye’deki ve hatta dünyadaki en büyük butik olma özelliğini taşıyan Yeni Armada AVM’deki mağazamızda tüketiciler, ambiyans parfümlerinden ev bakımı ürünlerine, kadınlar ve erkeklere özel cilt bakım ürünlerinden spa ve welness ürünlerine, Marsilya Sabunlarından parfümlere kadar aradıkları her türlü kişisel bakım, sağlıklı yaşam ve ev kozmetiği ürünlerini bulabilecekler.”

Türkiye’de büyüyeceğiz
Türkiye’de doğal ürünlere olan ilginin her geçen gün arttığını belirten Özlem Oktar Varoğlu, yüzde 100 bitkisel içeriğe sahip Durance ile Türkiye’de daha da büyümeyi hedeflediklerini kaydetti. Özlem Oktar Varoğlu, Durance’ın Türkiye’de, Norveç ve Japonya pazarındaki başarısını kısa sürede yakalamayı amaçladığını söyleyerek, Doğal yaşama sanatı sloganıyla doğal ve çevreci yaşam tarzını benimseyen girişimcilere de franchise fırsatı sunduklarını anlattı.

İnsan sağlına saygılı üretim
Durance’ın çevreye ve insan sağlığına saygılı üretim yaptığını ifade eden Özlem Oktar Varoğlu, ürünlerde yapay koruyucu boya, paraben, phenoxyethanol, propylene glycol ve sodium laureth sulphate gibi zararlı sentetik içerik kullanılmadığını söyledi. Özlem Oktar Varoğlu, ayrıca Durance’ın hayvanlar üzerinde test edilmediğini de sözlerine ekledi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 14/26 °C
İstanbul 15/23 °C
İzmir 19/32 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,6400
EURO
10,1200
IMKB
80.549
ALTIN
491,86