Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
26 Aralık 2013
Bilgi Eğitim’den %50 İndirimli Yeni Yıl Fırsatı
İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin yaşam boyu eğitim merkezi Bilgi Eğitim, sevdiklerine onları hem şaşırtacak hem de çok mutlu edecek hediye arayışında olanlar için özel bir fırsat sunuyor.

Yeni yılda sevdiklerinize eğitim programı hediye ederek onları hem şaşırtmaya hem de mutlu etmeye ne dersiniz? Bilgi Eğitim, yeni yıl öncesi kişisel gelişimini artırmak ya da sevdiklerine farklı bir hediye almak isteyenler için çok özel bir fırsat sunuyor. Bilimkurgu: Başka Bir Varoluş Mümkün, Orhan Pamuk’u Yorumlamak, Sinema, Mitoloji ve Hikaye Anlatımı olmak üzere üç kültür-sanat programıyla yıla başlayacak olan Bilgi Eğitim’de bu programlarda yüzde 50 indirim uygulanacak. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 30 Aralık’a kadar Bilgi Eğitim’e başvurması gerekiyor.

Programların fiyatı 200-225 TL arasında değişiyor
İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin yaşam boyu eğitim merkezi Bilgi Eğitim’de gerçekleştirilecek eğitimlerden Bilimkurgu: Başka Bir Varoluş Mümkün Bülent Somay’ın eğitmenliğinde 11 Ocak’ta başlayacak ve 15 Şubat’a kadar sürecek. Orhan Pamuk’u Yorumlamak adı verilen eğitim programı ise Jale Parla’nın koordinatörlüğünde yine 11 Ocak’ta başlayacak ve 25 Ocak’ta tamamlanacak. Mehmet İnan’ın eğitmenliğinde düzenlenecek Sinema, Mitoloji ve Hikaye Anlatımı eğitim programı ise 18 Ocak-22 Şubat tarihleri arasında olmak üzere altı haftada tamamlanacak.

Eğitim programlarının yeni yıla özel kampanya fiyatları ise yüzde 50 indirimle 200 ile 225 TL arasında değişiyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 14/30 °C
İstanbul 21/27 °C
İzmir 21/37 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,3653
EURO
8,7166
IMKB
80.549
ALTIN
461,089