Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
28 Aralık 2013
Kaşmir Dilek Ağacı Sizi Bekliyor
Yeni bir yıl, 365 güne yayılan dilekler, yeni heyecanlar, beklentiler, arzular... Silk & Cashmere; müşterilerinin 2014 umutlarını ağaçları giydirerek sembolleştiriyor.

Yıllardır genel merkezi, mağazaları, indirimli şirin kütük evleri ve özel günlerde kurduğu çadırlarıyla Silk & Cashmere, bir parçası olduğu Kemerburgaz’ın ağaçlarını giydirdi.

Aşk, kariyer ve sağlık temalarıyla giydirilen ağaçlara, dileklerini asmaları için Kemerburgaz sakinlerine dilek kurdeleleri gönderildi.

Dünyanın en doğal ve en saf hammaddesini kullanarak ürettiği kaşmir ve ipek koleksiyonlarıyla teninizi ikinci bir ten gibi saran Silk & Cashmere sıcaklarda terletmeyen, soğuk günlerde üşümeyi engelleyen nefes alan dokusuyla sardığı ağaçları ısıtırken, yepyeni dilekler ve umutlarla renklendiriyor.

Kaşmir dilek ağacı önünde çekilen fotoğraflarınızı sosyal medyada #Kasmirdilekagaci hashtag’i ile paylaştığınızda, Silk & Cashmere’in saf ipek ürünlerinden kazanabilirsiniz.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 19/35 °C
İstanbul 24/34 °C
İzmir 27/39 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,3480
EURO
9,8950
IMKB
80.549
ALTIN
485,75