Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
28 Aralık 2013
The Marmara'dan Hatıra Ormanı
The Marmara Otelleri, Türkiye’nin ormanlık alanlarının genişlemesine destek sağlayacak yeni bir projeyi hayata geçiriyor.

The Marmara Otelleri, TEMA Vakfı aracılığı ile Hatıra Ormanı projesini hayata geçiriyor. Sosyal sorumluluk kapsamında doğa için önemli bir adım atan The Marmara Otelleri, hatıra ormanları ile Türkiye’nin ormanlık alanlarının genişlemesine katkıda bulunacak. The Marmara Hatıra Ormanı projesi kapsamında ilk etapta Balıkesir’in Küpeler bölgesinde 5000 ağaçlık bir orman oluşturulacak.

Balıkesir’de kurulacak hatıra ormanı için The Marmara Otelleri Facebook sayfasında “Ağacını Süsle Gerçek Olsun” uygulaması geliştirildi. Bu uygulamayla The Marmara, Facebook takipçilerine hem arkadaşları için süsleyebilecekleri bir yılbaşı ağacı oyunu sunuyor hem de bu ağacın gerçek olarak kişilerin adına dikilmesini sağlıyor. Hatıra ormanı The Marmara Otelleri’nin iş ortaklarının ve facebook sayfasını ziyaret eden seyehatseverlerin adına dikilecek ağaçlarla büyüyor.

The Marmara Otelleri’nin 2012 yılından bu yana üyesi olduğu, seyahat severlerin tüm dünyada belirli standartlarda otellerde kalmasını sağlayan Worldhotels de bu yıl, geleneksel yılbaşı kartı gönderimi yerine fidan dikimini tercih etti. Worldhotels, tüm dünyaya yayılan 500 üye otelin her biri için, Plant-for-the-Planet işbirliği ile bir fidan dikerek çevreci girişimlere destek verdi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 19/35 °C
İstanbul 24/34 °C
İzmir 27/39 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,3480
EURO
9,8950
IMKB
80.549
ALTIN
485,75