Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
29 Aralık 2013
Yılbaşı Sofrasına Siemens’ten Yeni Fırın
Yılbaşı gecesinde güzel bir sofranın keyfini sevdikleri ile yaşamak için mutfağa girenlerin en önemli yardımcısı bu yıl Siemens HB56GR560T fırın olacak.

Evlerde geçirilen yılbaşı gecelerinin vazgeçilmezi olan lezzetli, şık sofraları hazırlamak Siemens’in yeni fırını ile bu yıl daha da kolaylaşıyor. Siemens HB56GR560T fırın yiyecekleri tam kıvamında, en lezzetli şekilde pişirirken, zengin fonksiyonları ile mutfaklarda hayatı hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Siemens fırın hotairEco, yenilenmiş sıcak hava özelliği sayesinde sadece enerji kullanımını A sınıfının yüzde 30 altına düşürmüyor, aynı zamanda mükemmel pişirme sonuçları elde ediyor. Derin dondurucudan çıkarılan pizza, pasta veya lazanya gibi yiyecekler özel ısı kontrollü hotairEco özelliği ile enerjiden tasarruf edilerek mükemmel şekilde pişiriliyor.

Yeni Siemens HB56GR560T fırının cookControl40 özelliği farklı türde yemeklerinmükemmel bir şekilde pişirilebilmesi için 40 ayrı otomatik pişirme programı sunuyor. Önemli bir kullanım kolaylığı sağlayan bu özellikte program seçiliyor, ağırlık giriliyor ve kızarma derecesi ayarlanıyor, gerisi fırına bırakılıyor. Ekmek gibi kabarması gereken mayalı hamur işleri için geliştirilmiş pişirme fonksiyonu hydrobaking, içi yumuşak ve nemli, dışı çıtır olması gereken her türlü hamur işi mükemmel bir çözüm sunuyor.

Simens HB56GR560T fırının ecoClean özelliği, fırın temizliğini hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor, temizlik ihtiyacı en aza iniyor. Yan, arka ve tavan bölümlerinde kullanılan paneller üzerindeki özel malzeme üzerinde toplanan kirler oksidasyon yolu ile büyük oranda yok edilerek el ile temizlik ihtiyacı ortadan kaldırılıyor. Fırının 1 seviye teleskopik tepsi sistemi ise daha iyi görüş alanı ve kolay kullanım sağlıyor. Bu sistem ile yemekler kolaylıkla kontrol edilebiliyor.

Siemens HB56GR560T fırın, nasıl kapatılırsa kapatılsın kapağın yavaşça kapanmasını sağlayan frenleme sistemi softClose’a da sahip. Ayrıca maksimum 40° C ısınan ön kapakla fırının kullanımı daha güvenli hale geliyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 14/30 °C
İstanbul 21/27 °C
İzmir 21/37 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,3653
EURO
8,7166
IMKB
80.549
ALTIN
461,089