Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
30 Aralık 2013
Taurus AVM'de Çocuklara Hediye Yağmuru
Eğlencenin yeni adresi Taurus AVM, yeni yıl partisi kapsamında düzenlediği yarışmalara katılan tüm çocuklara hediye dağıttı

Eğlencenin yeni adresi Taurus AVM, yeni yıla sayılı günler kala minik ziyaretçilerine parti düzenledi.
Taurus AVM'de düzenlenen yeni yıl partisinde çocuklar doyasıya eğlendi. Ailelerin de keyifle izledikleri heyecan dolu yarışmalara katılan tüm çocuklara hediye dağıtıldı. Partide kahkaha dolu anlar yaşatan minik ziyaretçiler, Taurus AVM'nin verdiği hediyeleri çok sevdiklerini söylediler. Çok sayıda çocuk hediyelerden arkadaşlarına ya da kardeşlerine de vermek için tekrar tekrar yarışmalara katıldı.
Yarışmalarda en az çocuklar kadar heyecanlandıkları gözlenen aileler, Taurus AVM'de düzenlenen etkinlikleri yakından takip ettiklerini söylediler.

Özellikle soğuk kış günlerinde küçükler kadar büyüklerin de ilgisini çekecek etkinlik gerçekleştiren çok az yer bulunduğunu ifade eden aileler, özel lokasyonu ile kolaylıkla gelebildikleri Taurus AVM'de alışveriş yaparken doyasıya eğlenme olanağı yakaladıklarını belirttiler.

Noel Baba Bandosu'na büyük ilgi

Ankara'nın ergonomik AVM'si Taurus'ta sıcacık ortam, bu hafta sonu AVM içerisinde kat kat dolaşarak neşe dağıtan Noel Baba Bandosu ile daha da arttı. Müziğin ritmine kendilerini kaptıran ziyaretçiler bol bol fotoğraf çektirip müzik eşliğinde dans ettiler. Noel Baba Bandosu, 31 Aralık Salı gününe kadar Taurus AVM ziyaretçileri ile beraber olacak.

Taurus AVM Müdürü Meriç Kaptan, "Yaptığımız etkinlikler ziyaretçiler tarafından yakından takip ediliyor. Her etkinliğimiz büyük ilgi görüyor. Bu ilginin karşılığını vereceğiz ve ziyaretçileri daha fazla etkinlikle buluşturacağız" diye konuştu.

Hafta sonu tıklım tıklımdı

Bu arada Taurus AVM'nin gürültüsüz, uğultusuz ve yormayan özelliğini keşfeden sayısı her hafta artıyor. Bu hafta sonu da tarihi sayıda ziyaretçi çeken Taurus AVM'de işletme sahipleri, yılbaşı öncesi müşterilerin sayısı kadar elde ettikleri cironun da sevindirici olduğunu söylediler.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 18/35 °C
İstanbul 24/36 °C
İzmir 27/39 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,3550
EURO
9,9050
IMKB
80.549
ALTIN
485,90