Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
30 Aralık 2013
Türkiye Finans'tan Yılbaşı Desteği
Türkiye’nin öncü katılım bankası Türkiye Finans, sunduğu kampanyalarla yeni yılda da müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Türkiye Finans, yeni yılda da müşterilerinin bütçelerini ferahlatmaya devam ediyor. Yüksek tutarlı acil ihtiyaçlara çözüm sunan Finansör ile Türkiye Finans müşterileri, farklı ihtiyaçlarını bütçelerini zorlamadan karşılayabiliyor. Finansör sahipleri, yüksek tutarlı ihtiyaçlarını peşin fiyatına cazip taksit imkanları ile alabiliyor. Hac Umre Finansörü’nden, Eğitim Finansörü’ne; Mortgage Finansörü’nden, Tatil Finansörü’ne yeni yılda avantajlı kampanyalarla birçok ürün sunan Türkiye Finans’ta, herkes kendi ihtiyacına uygun Finansör’e dosya masrafı ve kart aidatı ödemeden sahip oluyor.

Mortgage Finansörü ile yeni yılda yeni evinizde oturun
Türkiye Finans Mortgage Finansörü ile mortgage kredisi kullanan müşterilerin konut tamamlama kapsamında yapacakları harcamalara özel finansman desteği sunuluyor. Cazip taksit imkanları sunan Mortgage Finansör’ünde hizmet ücreti de alınmıyor. Mortgage Finansörü yeni yılda yeni evinde oturmak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Tatil Finansörü ile erken rezervasyon fırsatı
Türkiye Finans, Tatil Finansörü ile tatil planlarında da müşterilerine yardımcı oluyor. Cazip kar oranları ve taksit imkanı sunan Tatil Finansörü, erken rezervasyon fırsatlarını peşin fiyat avantajıyla bir araya getiriyor.

Happy’nize Finansör ile bütçeler rahatlıyor
Happy’nize Finansör, Happy Kart sahiplerine özel sunulan kredi uygulamasıdır. Cazip taksit imkanları sunan Happy’nize Finansör’de hizmet ücreti alınmıyor. Giyim ve aksesuardan mobilyaya, beyaz eşyadan tüketici elektroniğine kadar birçok alanda avantajlar sunan Happy’nize Finansör bütçeleri ferahlatıyor.

Hac Umre Finansörü ile hac ve umre ziyaretinizi ertelemeyin
Hac Umre harcamaları için gereken finansman desteği Hac Umre Finansörü’nde bulunuyor. Hac Umre Finansörü ile indirimli kar oranları ve cazip taksit imkanlarının yanı sıra seyahat acentelerinde ve dini malzeme satışı yapılan dükkanlarda avantajlar sunuluyor.

Türkiye Finans, farklı Finansör paketleriyle her ihtiyaca çözüm üretiyor. Mobilyanın Finansörü, Eğitim Finansörü, Evlilik Finansörü, Kamunun Finansörü, Enerjinin Finansörü, Teknolojinin Finansörü, Sağlık Finansörü, Meslektaş Finansörü gibi Finansör paketlerini geliştiren Türkiye Finans, yeni yılda da her ihtiyaca cevap vermeye devam ediyor.

Türkiye Finans Genel Müdürü Derya Gürerk, Finansör yeni yıl kampanyası ile ilgili “Finansör, tüketim malları, beyaz eşya, mobilya, tüketici elektroniği, tekstil, eğitim ve sağlık harcamaları gibi temel ihtiyaçların karşılanabilmesi için finansman desteğini sunuyor. Tüketiciler Finansör ile ihtiyaçlarını kolay, hızlı ve uygun ödeme koşullarıyla karşılayabiliyor. Finansör’ü olanların nakde ihtiyacı kalmıyor. Finansör tüketicilere tanıtıldığı andan itibaren çok yoğun ilgi gördü. Son 1 yıl içerisinde 100 bin müşterimiz Finansör kart sahibi oldu. Bizler de hayatı kolaylaştıran Finansör gibi daha birçok ürünle Katılım Bankacığının öncülüğünü sürdürmeye devam ediyoruz.” diye bilgi verdi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 14/30 °C
İstanbul 21/27 °C
İzmir 21/37 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,3653
EURO
8,7166
IMKB
80.549
ALTIN
461,089