Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
31 Aralık 2013
Champion'dan Yılbaşı Kampanyası
Türkiye’nin ilk, en büyük ve lider kedi – köpek maması üreticisi Tropikal Pet’in premium markası Champion, sevimli dostlarınız için benzersiz yeni yıl hediyeleri sunuyor.

Tropikal Pet’in evcil hayvan mamaları üretiminde uzman markası Champion, yeni ödül çubukları ve ödül bisküvileriyle, köpeğinizin eğitimine ve gelişimine katkı sağlıyor.

Ödül bisküvileri ve çubukları, tüm dünyada temel köpek eğitiminin en temel araçlarından biri olarak gösteriliyor. Eğitim alan minik dostlarımızın strese girmemesi ve komutları kolay öğrenebilmeleri için kullanılan bu lezzetli araçlar, aynı zamanda onların sağlığını da koruyor.

Premium marka Champion; A, D3 ve E vitaminleri, kalsiyum ve Omega 3 açısından zengin, lif içeriği sayesinde sindirimi kolay, lezzetli ve düşük kalorili ödül bisküvileri ve içeriği A, D3 ve E vitaminleriyle zenginleştirilmiş ödül çubukları ile sadık dostlarınızı artık sağlığından endişe duymadan ödüllendirmenizi sağlıyor.

Champion Ödül Bisküvileri değişik ırkların ihtiyaçlarına cevap veriyor: Yetişkin orta, büyük ve dev ırk köpekler için Champion Marrowbones Standard Ödül Bisküvisi, Champion Mini Marrowbones Mix Ödül Bisküvisi, Champion Crunchy Bones Mix Ödül Bisküvisi, Champion Jumbo Bone Ödül Bisküvisi çeşitlerine ek yavru köpekler için de Champion Lamb & Rice Puppy Bone Ödül bisküvisi olmak üzere 5 çeşitten oluşuyor.

Champion yarı yaş ödül çubuklarıyla ödüllendirmek ve eğitmek çok daha zevkli
Champion Yarı Yaş Ödül Çubukları ve Şeritleri ise özel olarak 5 farklı çeşit ve lezzeti sunuyor. Champion etli, tavuklu, av hayvanlı tatlarının yanında özel diş dostu ürünü de bulunan Champion Ödül Çubuklarına ek olarak Champion etli ödül şeritleri de dayanılmaz lezzeti yanı sıra köpeğinizin eğlenceli vakit geçirmesini de sağlıyor. Ödül çubuklarını ve şeritlerini eğitim sırasında küçük parçalar halinde vererek, köpeğinizin kilo almasından endişe etmeden her başarısını ödüllendirebiliyorsunuz.

Köpeklerin gelişimi için ödüllendirmenin çok önemli olduğunu vurgulayan Tropikal Pet’in uzman veterinerleri, köpeğin eğitimi sırasında istenilen bir davranışı yapmasının ardından ödüllendirilmesi gerektiğini, ödüllendirmenin köpeğin motivasyonunu, merakını ve öğrenme kapasitesini arttırdığını belirtiyorlar.

Champion evcil hayvan ürünleri ve Tropikal Pet hakkında detaylı bilgi ve satış noktaları için; tropikalpet.com.tr ve köpek eğitimleri ile ilgili daha detaylı bilgi için championpet.com.tr adreslerine ulaşılabilir.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 14/28 °C
İstanbul 19/27 °C
İzmir 22/35 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,6349
EURO
10,3156
IMKB
80.549
ALTIN
497,410