Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
08 Ocak 2014
Albaraka, Bursa’da Dördüncü Şubesini Açtı
Şube ağını hız kesmeden büyüten Albaraka, Bursa’daki dördüncü şubesini Kestel Organize Sanayi Bölgesi’nde açtı.

Dünyanın en iyi katılım bankası olma hedefi doğrultusunda şube ağını genişleten Albaraka Bursa Kestel Organize Sanayi Bölgesi’nde şube açtı. Bursa’da dört şubeye ulaşan Albaraka, 2014 yılında şube sayısını 200’e çıkarmayı hedefliyor.

Bursa Kestel Şube’sinin açılışı 7 Ocak Salı günü gerçekleştirildi. Açılış töreni’ne Bursa Vali Yardımcısı Mehmet Vedat Müftüoğlu, Kestel Belediye Başkanı Yener ACAR, Kestel Kaymakamı Cemil AKSAK, Gürsu Kaymakamı Hamdi Bilge AKTAŞ olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

Albaraka Genel Müdürü Fahrettin Yahşi, açılışta yaptığı konuşmada, dünyanın en iyi katılım bankası olma konusundaki kararlı adımlarını bu yıl da atmaya devam edeceklerini söyledi. Yahşi, siyasi ve ekonomik anlamda Türkiye’nin zorlu bir sınavdan geçtiği bu dönemde, Albaraka’nın geçmişte olduğu gibi hızlı karar alabilme ve yeniliğe açık yapısı sayesinde geleceğe başarıyla ilerlediğini ifade etti.

Bu amaçla Türkiye’nin ekonomik bakımdan beşinci büyük şehri Bursa’da dördüncü şubelerini açtıklarını dile getiren Yahşi, şunları kaydetti: “Bu güzel bölgenin insanına ve ekonomisine hizmet etmek için burada olmaktan dolayı kıvanç duyuyoruz. Albaraka olarak sermaye ve ortaklık yapımız kadar takip ettiğimiz ihtiyatlı yönetim politikalarımız ve mali yapımızın sağlamlığı ile sizlerin tasarruflarını güvenli bir şekilde büyütecek, işlerinizi geliştirmeniz için kaynak sağlayacağız.”
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -4/15 °C
İstanbul 10/19 °C
İzmir 9/22 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,7121
EURO
6,3245
IMKB
80.549
ALTIN
271,077