Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
12 Şubat 2014
Sevgilinle Seyahat Resmini Paylaş, Tatil Kazan
Sosyal medyada iletişim çabalarını başarı ile yürüten Jolly Tur, keyiflendiren projeler üretmeye devam ediyor

Sosyal medyada iletişim çabalarını başarı ile yürüten Jolly Tur, keyiflendiren projeler üretmeye devam ediyor. Şimdi de seyahat ederken sevgilisiyle çektirdiği fotoğrafları Instagram’da paylaşıp en çok beğeni alanlar arasından 2 çift, tatil kazanacak.

Turizm sektöründe 27 yıldır hizmet veren ve senede 400.000’i aşkın misafir potansiyeline sahip olan Jolly Tur, online’daki çalışmalarını da sürekli gelişim ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyor. Jolly Tur’un yeni projesi çiftler için. Proje çerçevesinde; Sevgililer Günü öncesinde en özel seyahat fotoğrafını #aşklayolculuk hashtag'i ile herkese açık olarak Instagram’da paylaşanlar, tatil kazanma şansı elde edecek. Bu hastagh üzerinden paylaşılan fotoğraflar arasından en çok like alanlar arasından iki kişi jüri tarafından seçilecek.

Yarışmanın birincisi Alkoçlar Uludağ Otel’de 2 gece, ikincisi Bursa Crown Plaza Otel’de 1 gece çift kişilik tatil kazanacak. Yarışma 14 Şubat saat 11.00’de sona erecek.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 9/23 °C
İstanbul 14/23 °C
İzmir 13/27 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,7874
EURO
9,1325
IMKB
80.549
ALTIN
473,316