Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
12 Şubat 2014
Sabri Özel Kadınları Aşka Hazır
Sevgililer Günü, kırmızının farklı tonlarını hayatın her köşesinde gördüğümüz, sevgililerin birbirlerini mutlu etmek için tatlı bir telaş içine girdikleri bir gün olmasıyla dikkat çekiyor.

Klasik tarzı ve zarif modelleriyle beğeni kazanan Sabri Özel, iddialı kesimleri ve güçlü tasarım yönünün göze çarptığı kırmızı elbiseleriyle, kadınların 14 Şubat’ta şıklığına yön veriyor.

Kırmızı ve siyahın birlikteliği, kadınlara zarif seçimler sunuyor
Kırmızının canlılığı ve siyahın dik başlı duruşunu harmanlayan Sabri Özel elbiseler, kadınlara zarif seçenekler sunuyor. Hakim yaka modelinde gizemli bir tarzın tamamlayıcısı olan elbiseler, bisiklet yakasıyla ise oval formlu portföy çantalarla 14 Şubat kombinlerinize eşlik ediyor.

Göğüs dekoltesini siyah düğmelerle çerçeve içine alan Sabri Özel elbiseler, diz üstü boyu ve kırmızının feminenliğiyle kendine hayran bırakıyor. Amber kırmızısının etkisindeki Sabri Özel elbiselerle siz de şıklığınızı vurgulayabilir, 14 Şubat’ın yıldızı olabilirsiniz.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 9/23 °C
İstanbul 14/23 °C
İzmir 13/27 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,7703
EURO
9,1229
IMKB
80.549
ALTIN
472,715