Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
12 Şubat 2014
Sevgililer Günü’nde Bimeks'e Gelin
14 Şubat’ta sevgilisini sevindirmek isteyenler, yarışmaya kendi tasarımlarıyla katılıp birçok hediye ve indirim kazanma şansı yakalıyor.

Teknolojinin kalbi Bimeks’le, benim kalbim seninle atıyor! sloganıyla 14 Şubat’a özel bir yarışma başlatan Bimeks, yarışmanın katılımcılarına sürpriz hediyeler ve indirimler sunuyor.

Yarışmaya katılmak isteyenler, Bimeks Facobook sayfası üzerinden seçtikleri cihaza kendi tasarımlarını iMade ile uygulayarak başvuruyor. Yarışma sonunda tasarımıyla en çok oy alan 1’inci Sony PlayStation 4, 2’inci iPod Touch, 3’üncü ise Beats kulaklığın sahibi oluyor. Yarışmaya katılarak tasarım uygulayan herkes aynı zamanda tasarladığı ürünü, yüzde 50 indirimle satın alabiliyor.

Sevgililer Günü’nü teknoloji aşkı ile birleştiren ve sevgilisini mutlu etmek isteyenler için alternatifler sunan Bimeks’in yarışması 17 Şubat’a kadar devam edecek. Yarışmanın sonuçları 18 Şubat Cumartesi günü Bimeks’in kurumsal Facebook sayfası üzerinden duyurulacak.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 15/30 °C
İstanbul 20/27 °C
İzmir 21/33 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,7650
EURO
9,0520
IMKB
80.549
ALTIN
469,873