Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
12 Şubat 2014
Seni Seviyorum Demenin 12 Yolu
Dünyanın her yerinde insanlar tanışıyor ve birbirlerine aşık oluyorlar. Aşkın anlamı her dilde aynı olsa da Seni Seviyorum demenin bin bir türlü yolu var.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilinize aşkınızı farklı dillerde göstermek ister misiniz? busuu ile 12 dilde Seni Seviyorum diyebilirsiniz.

Şubat boyunca sürecek olan ‘Aşk Ayı’nda hayatınızdaki en özel insana aşkınızı farklı dillerde ifade etmenizi sağlayan busuu, 12 dilde aksanlarıyla birlikte size çeşitli sevgi diyalogları sunuyor. Böylece ona olan sevginizi romantik ve sıcak bir şekilde ifade edebileceksiniz.

Sevgililer Günü Öğrenme Ünitesi
Sevgililer Günü Öğrenme Ünitesi ile sizin için özel olan insana ifade etmek istediğiniz her türlü dil bilgisini sağlayabiliyor. Sevdiğinizin dikkatini bundan daha iyi nasıl çekebilirsiniz? Bu öğrenme ünitesi diyaloglar, yazım alıştırmaları, busuu talk sohbet araçları ve alıştırma testleri dahil olmak üzere her tür özelliği sunuyor.

Ve bir sürpriz...
busuu’da herkes Sevgililer Günü ile ilgili güzel bir şeyler almaktan hoşlanıyor. Bu nedenle busuu üyelerine özel sadece bir gün için bir sürpriz tasarladı. Sevgililer Günü ile ilgili ilginç sevgi dolu farklı lisanlardaki postlarımızı ve sürprizlerimizi öğrenmek için bizi Facebook, Google+, Twitter sitelerimizden takip edebilirsiniz.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 15/30 °C
İstanbul 20/27 °C
İzmir 21/33 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,7650
EURO
9,0520
IMKB
80.549
ALTIN
471,018