Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
Ege
12 Şubat 2014
Çocuklar Kipa’da Denizin Derinliklerini Keşfediyor
Kipa, Denizin Derinliklerini Keşfediyoruz etkinliğiyle çocukları sualtı dünyasında büyüleyici bir gezintiye çıkarıyor.

Alışveriş Merkezlerinde düzenlediği etkinliklerinde her yıl yüzlerce çocuğu ağırlayan Kipa, bu kez çocukları sualtı dünyasının gizemlerini keşfetmeye çağırıyor.

Denizin Derinliklerini Keşfediyoruz etkinliği, 5 - 12 yaş grubundaki çocuklara eğlenceyi ve bilgi dağarcıklarını geliştirme imkanını bir arada sunacak. Etkinliğe katılan çocuklar, hem su altındaki yaşamı, hem de tarihi deniz keşiflerini tanıtan interaktif aktivitelerden faydalanacak. Bu etkinlikte, can yelekleri giyerek ahşap bir gemi maketine çıkan çocuklar, ilk denizaltıların özelliklerinden , ünlü deniz fenerlerini ziyarete uzanan geniş bir görsel ziyafet yaşayacak; dalgıç kıyafetlerindeki değişikliklerden kaybolan balık nesillerine pek çok konuda bilgi edinecek.

Kipa’nın 2014 yılındaki en büyük çocuk etkinliği olan Denizin Derinliklerini Keşfediyoruz, 13 Şubat - 2 Mart tarihleri arasında Çiğli Kipa AVM’de, 5 - 30 Mart tarihleri arasındaysa Balçova Kipa AVM’de düzenlenecek.

Anne babaların çocukları ve kendileri için en uygun zaman aralığı seçebilmeleri için 10:00-20:00 saatleri arasında geniş bir zaman dilimine yayılan etkinliğin her seansı 45 dakika sürecek. Kipa’nın ücretsiz olarak düzenlenecek etkinliğe katılmak için rezervasyon yaptırmak gerekiyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -4/14 °C
İstanbul 4/13 °C
İzmir 5/18 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,4160
EURO
8,9680
IMKB
80.549
ALTIN
414,451