Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
13 Şubat 2014
Callpex, Şimdi KOBİ’lerin Yanında
Müşteri talep ve ihtiyaçlarını analiz ederek sektörün nabzını tutan Callpex, KOBİ’ler için yeni bir çözüm paketi geliştirdi.

OECD raporlarına göre, Türkiye’de üç milyonu aşkın işletme mevcut. Ekonominin can damarı olan KOBİ'lerin sağladıkları istihdam ve ekonomiye katkısı kritik öneme sahip. Gelişen ve değişen teknolojinin gücünden yararlanarak sürdürülebilir ve kârlı süreçlerle yerel ve uluslararası rekabette önde olmayı amaçlayan KOBİ’ler, yenilikçi hizmet arayışı içinde. Bu gerçekten yola çıkan çağrı merkezi sektörünün önemli oyuncularından Callpex, her geçen gün etkisini artıran küreselleşmenin etkisiyle, ağır rekabet şartlarında büyük ve çok uluslu şirketlerle mücadele etmek zorunda kalan KOBİ’lere, geliştirdiği yenilikçi çözümler ile destek olacak.

Firmanın KOBİ’ler için oluşturulan yeni çözüm paketinin içinde, müşteri hizmetleri, tele-satış ve pazarlama, teknik destek ve Rent a Seat (Koltuk Kiralama) hizmetleri bulunuyor. Bünyesinde KOBİ’ler için yeni bir ekip oluşturan Callpex, KOBİ’lerin çağrı merkezi ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda özel olarak konumlandırılan bu uzman ekiple ülkemizin gözbebeği KOBİ’lerimizi zirveye taşımayı hedefliyor. Callpex, böylece ülke ekonomisinin lokomotifi KOBİ’ler için oluşturulan KOBİTeam Paketi ile özgün hizmetlerine bir yenisini daha eklemiş oldu.

Callpex, yenilikçi çözümleriyle KOBİ’lere odaklanıyor

Küçük ve orta bütçeli işletmelere teknoloji ve uzman personel desteği sağlayarak onları rekabette öne çıkartan bir servis sunduklarını belirten Callpex Satış ve Pazarlama Direktörü Tuna Baliç, KOBİ’ler için geniş bir hizmet portföyüne sahip olduklarını söyledi. Ekonominin can damarı KOBİ'lerin hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla yenilikçi çözümleri en verimli şekilde sunacaklarını kaydeden Baliç, 2014 yılında ekonominin gelişmesi ve korunması açısından önemli bir fonksiyon üstlenen KOBİ’lere odaklanacaklarını belirtti.

KOBİ’lerimizi zirveye taşıyacağız

KOBİ'lerin teknolojiyle iş süreçlerini yeniden şekillendirebilmeleri için yeni bir ekip oluşturduklarını söyleyen Baliç, “Değişen iş ortamı ve giderek yükselen beklentiler, inovatif çözümlere olan talebin artmasına neden oluyor. Günümüzün işletmeleri, verimliliğe, maliyet tasarrufuna, rekabette bir adım önde olmaya odaklanmış durumda. Müşteri talep ve ihtiyaçlarını analiz ederek sektörün nabzını tutan bir firma olarak, KOBİ’lere özel yeni bir çözüm paketi geliştirdik. Callpex olarak, özel olarak konumlandırılan ve uzmanlaşan ekibimizle ülkemizin gözbebeği KOBİ’lerimizi zirveye taşıyacağız.” dedi.

KOBİ’lere en verimli çözüm Callpex’de

Çağrı merkezi sektörüne yapılan yatırımların geri dönüşünün hızlı büyüme ve verimlilik ile doğru orantılı olduğunu ifade eden Baliç, mevcut şartlarda sınırlı kaynaklarla yapılan yatırımların geri dönüşünü öngörebilmenin giderek zorlaştığının altını çizdi ve ekledi: “Çağrı merkezleri, teknoloji yatırımı yapmak ve tesis kurma bakımından maliyeti yüksek yatırımlardır. Bütçeleri bu yatırımı yapmak için uygun olmayan KOBİ’lerin rekabetten geri kalmaları düşünülemez. KOBİ’lerin çağrı merkezi ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda bu yatırımı daha önceden yapan firmalar ile işbirliği yapmaları son derece rasyonel bir karar. KOBİ’ler çağrı merkezi yatırımı yapmaktan çekinmemeli. İşte bu noktada Callpex KOBİTeam devreye giriyor. Sunduğumuz profesyonel hizmetlerin bizi farklılaştırdığını düşünüyoruz.”

Dinamik KOBİ’ler ekonomiyi canlandır

KOBİ’lerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş ve esnek süreçler tasarlayabildiklerini vurgulayan Baliç, “Kendimizi KOBİ’lerin ihtiyaçları ile birebir örtüşen, hızlı ve sonuç odaklı servis sunabilen, teknoloji yatırımı ve İK konularında kendini kanıtlamış bir iş ortağı olarak konumlandırdık. Tüm enerjimizle işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanacağız. Bu hizmet, çağrı merkezi yatırımı yapmayı tercih etmeyen kurumlar için en ideal servis. Çağrı merkezi bağlamında ihtiyaç duyulabilecek tüm hizmetleri; koltuk, lisans, teknoloji, Dialer, IVR, CTI, güvenlik, temizlik, yardım masası, dinlenme alanları, işe alım, yemek ve servis dahil olmak üzere bir paket şeklinde sunuyoruz. Bu hizmet sayesinde KOBİ’lerimiz kendi işlerine odaklanacaklar, zaman ve maliyetten tasarruf ederek verimliliklerini daha fazla artırabilecekler. Dinamik KOBİ’lerin ülke ekonomisini canlandırdığını düşünüyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 7/18 °C
İstanbul 7/19 °C
İzmir 14/21 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,1215
EURO
9,6955
IMKB
80.549
ALTIN
455,220