Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
13 Şubat 2014
Kozmetik Sektörü Antalya'da Buluşuyor
14 - 16 Şubat 2014 tarihleri arasında 4.Kozmetik Kimyası, Üretimi Standardizasyonu Kongresi, Akka Antedon Otel Beldibi - Antalya’da gerçekleştirilecek.

Kozmetik Ürünlerin Güvenliği ana temalı kongre; Kimyagerler Derneği Başkanı Prof. Dr. Çetin Güler ve Organizasyon Komitesi Başkanı Kimyager Levent Kahrıman’ın açılış konuşmaları ile başlayacak.

Sağlık Bakanlığı ve Ekonomi Bakanlığından konu ile ilgili uzmanlar, sektörde kullanılan en yeni bilgileri ve güncel gelişmeleri izleyenlere aktarabilmek için Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği, Biyoloji, Biyokimya Bölümleri ile Eczacılık ve Tıp Fakültelerinden değerli bilim insanları ve kozmetik sektöründen değerli uzmanlar yer alacak. Kozmetik Yasaları, Kozmetik alanında Ar-Ge ve İnovasyon, Kozmetik Hammaddeleri, Kozmetik Ürün Formülasyonları, Kozmetik Ürünlerinde Standardizasyonlar oturumlarının yapılacağı kongre, 700’ü aşkın katılımcı tarafından izlenecek.
Kongrenin geleneksel ana sponsorlarından MG Gülçiçek’in Kimyagerler Derneği ile beraber organize ettiği açılış kokteyli, 14 Şubat Cuma günü saat 20:00’de başlayacak.

Kongrenin ikinci günü, 15 Şubat 2014 saat 14:15’te yapılacak olan Kozmetik Hammaddeleri ve Ürün Formülasyonu oturumunda; MG Gülçiçek Yüksek Kimyageri Yeşim Çat, “Doğal Hammaddelerin Ayrıştırma Yöntemleri” başlıklı sunumunu kongre izleyicileri ile paylaşacak.

Kongre süresince, fuaye alanında yer alacak olan MG Gülçiçek standında, MG Gülçiçek Ailesi konukları ağırlayacaktır.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -4/9 °C
İstanbul 9/12 °C
İzmir 4/18 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,4835
EURO
6,1905
IMKB
80.549
ALTIN
211,928