Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
13 Şubat 2014
Şekerbank'tan Emeklilere Destek
Türkiye çapında yaygın şube ağı ile yerel ihtiyaçları tespit ederek farklı segmentlerdeki müşterilerine özel çözümler sunan Şekerbank, şimdi de emeklilerin hayatını kolaylaştırıyor.

Şubelerinin yüzde 65’i Anadolu’da bulunan ve odaklandığı alanlarda müşterilerinin ihtiyaçlarına özel terzi usulü hizmet sunan Şekerbank, Şekerbank’ta emeklilerin yeri ayrı sloganıyla başlattığı proje kapsamında ilk kez gerçekleştirilen uygulamalara imza atıyor.

Eve teslim emekli maaşı…
Şekerbank, emeklilere özel başlattığı hizmet kapsamında sektöründe bir ilki gerçekleştirerek şubeye gidip maaşını alamayacak durumda olan emeklilerin maaşlarını evlerine teslim ediyor. 20 ilde sunulan ve diğer illerde de başlatılması planlanan hizmet ile bu kapsamdaki emekliler maaşlarını elden alabiliyor.

Emekli şubede ilk sırada…
Banka ayrıca maaşlarını Şekerbank şubelerinden alan emekliler için numaratörlere ilave edilen tuş ile sıra beklenmemesini de sağlıyor.

Emekliler telefonda beklemiyor…
Şekerbank emeklilere özel oluşturduğu 444 0 344 numaralı emekli destek hattı ile de emekli müşterilerine tuşlama yapmadan direkt müşteri temsilcisiyle iletişim kurabilme avantajı sunuyor. Böylece emekliler tüm bankacılık işlemlerini emekli destek hattı üzerinden beklemeden yapabiliyor.

Emekliye sigorta güvencesi…
Emekli maaş ödemelerini Şekerbank’a taşıyan emekliler, sunulan özel sigorta poliçesi ile de birçok avantaj ve hizmetten yararlanıyor. Sigorta kapsamında Şekerbank, ferdi kaza ve acil sağlık teminatı yanında ATM Hırsızlık Teminatı ile maaş alınan ATM çevresindeki hırsızlıklara karşı 1.500 TL’lik garanti sağlıyor.

Sigorta kapsamında acil konut yardım hizmetleri kapsamında tesisat, elektrik, cam, anahtar işleri, konutta kalan kişinin kurtarılması, güvenlik hizmeti sunan Şekerbank, ayrıca limit dahilinde evde ihtiyaç duyulabilecek boyacı, marangoz, nakliye, ilaçlama şirketlerinin de organizasyonunu yapıyor.

Banka, konuta acil tıbbi yardım hizmetleri dahilinde, sınırsız acil tıbbi danışma, tıbbi nakil, konuta ambulans, doktor, hemşire, solunum terapisti ve refakatçi gönderilmesi, sigortalının reşit olmayan çocuklarına ani hastalık veya kaza durumunda yardım, acil ilaç temini organizasyonu sağlanıyor.

Hukuki danışma teminatında ise uzman avukat ile sigortalı emekli arasında konferans görüşme yapılabiliyor.

Yıldız: “Emeklilerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz”
Şekerbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Halit Yıldız “Anadolu Bankacılığı misyonumuz ile 60 yıldır müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel ürün ve hizmetler sunuyoruz. Şekerbank olarak emeklilerimizin hayatını kolaylaştırmaya özen gösteriyoruz. Bu kapsamda özellikle sağlık sorunları bulunan birçok emeklimizin maaşlarını almada sorun yaşamasından hareketle eve teslim maaş uygulamamızı başlattık. Böylece emeklilerimiz Şekerbank güvencesi ile maaşlarını zorlanmadan teslim alıyorlar. Yine onlara özel oluşturduğumuz hat ile beklemeden çağrı merkezi hizmeti almalarını sağlıyoruz. Ayrıca sağlıktan kazaya kadar birçok sigorta güvencesi sunuyoruz.” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 5/12 °C
İstanbul 9/16 °C
İzmir 11/21 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,1215
EURO
9,6955
IMKB
80.549
ALTIN
454,953