Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
13 Şubat 2014
TTNET'ten Sevgililer Günü Kampanyası
Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET, Sevgililer Günü’ne yönelik çok özel kampanyalar hazırladı.

Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET Sevgililer Günü için bireysel müşterilerine yönelik çok avantajlı kampanyalar hazırladı. Rixos Hotels, ciceksepeti.com, Adil Işık, Eros Pırlanta ve Avis ile gerçekleştirilen işbirlikleri çerçevesinde, TTNET kullanıcıları pek çok indirimden yararlanma şansına sahip oluyor.

Rixos Hotels işbirliği ile düzenlenen kampanya kapsamında bireysel TTNET müşterileri Rixos Sungate, Rixos Downtown Antalya, Rixos Lares, Rixos Taksim İstanbul ve Rixos Pera İstanbul’da yüzde 20 SPA indiriminden yararlanıyor. 1 – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında geçerli olan kampanyaya katılmak için bireysel TTNET müşterilerinin, TTNET indirim şifrelerini söz konusu Rixos otellerindeki SPA yetkililerine bildirmesi gerekiyor. TTNET kullanıcıları, TTNET şifrelerini RIXOS yazıp ardından bir boşluk bırakıp TC kimlik numaralarıyla beraber 6606’ya göndererek elde edebiliyor.

Bireysel TTNET müşterilerinin Sevgililer Günü kapsamında yararlanacağı bir diğer kampanya ise Eros Pırlanta işbirliği ile hayata geçiriliyor. TTNET’liler erospirlanta.com üzerinden yapacakları tüm alışverişlerde 125TL indirimden yararlanıyor. Her 249 TL ve üzeri alışveriş için 125 TL’lik indirimin verileceği kampanya, 1 – 28 Şubat 2014 tarihleri geçerli olacak. Bireysel TTNET müşterilerinin bu indirimden faydalanmak için, TTNET indirim şifrelerini erospirlanta.com’daki sepet sayfasındaki ilgili bölüme girmeleri gerekiyor. Şifre elde etmek için ise EROS yazıp ardından bir boşluk bırakıp TC kimlik numarasını 6606’ya göndermek yeterli oluyor.

TTNET’lileri, Sevgililer Günü’nün vazgeçilmez hediyelerinden çiçek için de avantajlı bir kampanya bekliyor. Bireysel TTNET müşterileri ciceksepeti.com’den yapacakları tüm çiçek, kek, kurabiye ve çikolata ürünlerinde yüzde 15, seçili ürün sayfasında yüzde 30, seçili hediye ürünlerinde ise yüzde 15 indirimden yararlanıyor. 1 – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyaya katılmak için bireysel TTNET müşterilerinin indirim şifrelerini ciceksepeti.com’daki ilgili alana indirim kodunu girmeleri gerekiyor. Şifre, CICEKSEPETI yazıp ardından bir boşluk bırakıp TC kimlik numarasıyla 6606’ya göndererek elde ediliyor.

Bireysel TTNET müşterilerini Sevgililer Günü’nde AVIS’te de büyük bir fırsat bekliyor. Kampanyaya katılan TTNET’lilere, araç kiralamada yüzde 30 indirime ek ücretsiz üst segment araç veriliyor. Kampanya 1 - 28 Şubat 2014 tarihleri arasında geçerli olacak. Bireysel TTNET müşterileri, TTNET indirim şifresini AVIS ofislerindeki yetkililere bildirerek kampanyadan yararlanabiliyor. TTNET şifresi, AVIS boşluk, TC kimlik numarası yazarak 6606'ya gönderilerek elde edilebiliyor.

TTNET müşterilerine Sevgililer Günü için hazır giyim markalarından Adil Işık’ta da indirim var. Bireysel TTNET müşterileri adl.com.tr üzerinden yapacakları tüm alışverişlerde 50 TL indirimden yararlanıyor. 1 – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında geçerli olan kampanyaya katılanlar her 250 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL indirim kazanıyor. TTNET’liler indirim şifrelerini adl.com.tr’deki ilgili alana girerek kampanyadan yararlanabiliyor. İndirim şifresi ADILISIK yazıp ardından bir boşluk bırakıp TC Kimlik numarasıyla 6606’ya gönderilerek alınabiliyor.

Sevgililer Günü için düzenlenen kampanyalar kapsamında 6606'ya gönderilen tüm SMS'ler 1 SMS ücreti ile ücretlendiriliyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 15/30 °C
İstanbul 20/27 °C
İzmir 21/33 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,7650
EURO
9,0520
IMKB
80.549
ALTIN
469,873