Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
16 Şubat 2014
Albaraka’dan Bursa’ya İki Yeni Şube
Albaraka Genel Müdürü Fahrettin Yahşi,”KOBİ’lerin finansman ihtiyacını karşılamak ve halkın tasarruflarını değerlendirmek amacıyla hizmet ağımızı genişletiyoruz” dedi.

Bu yıl 200 şubeye ulaşma hedefiyle hizmet ağını genişletmeyi sürdüren Albaraka, Bursa’da iki yeni şube daha açtı. İnegöl şube açılışına Bursa Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Kaymakam Ali Akça, Demirtaş şube açılışına ise Bursa Valisi Münir Karaoğlu katıldı. Albaraka, Demirtaş OSB ve İnegöl şubeleriyle Bursa’daki hizmet noktalarını da 6’ya çıkarmış oldu.

Albaraka Genel Müdürü Fahrettin Yahşi, şubelerin açılışında yaptığı konuşmada, Albaraka’nın açtığı yeni şubelerle, bölgede faaliyet gösteren sanayici ve esnafın bankacılık faaliyetlerinden yerinden hizmet alma olanağına kavuştuğunu söyledi.

Reel ekonominin desteklenmesine öncelik verdiklerini belirten Yahşi, “Bizler gittiğimiz her yere, Albaraka hizmet anlayışını götürüyoruz. Albaraka olarak kurulduğumuz günde bu yana reel ekonomiyi destekliyor, bölge ekonomisinin gelişimine katkıda bulunuyoruz. Bu amaçla mevcut müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi ve yeni müşterilere ulaşmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Ülkemizin önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı Bursa’da açtığımız şubelerin bu bilinç ve değerler ışığında bölgeye önemli katkılar sağlayacağını belirten Yahşi, şunları kaydetti: “Yeni şubelerimizle, faizsiz bankacılık prensiplerimizi ve müşterilerimizin alışkın olduğu hizmet kalitemizi yeni bölgelere yaymayı sürdüreceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi, katılım bankacılığının öncüsü olarak çıtayı yükseltmeye devam edeceğiz.”
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/11 °C
İstanbul 6/10 °C
İzmir 7/14 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,1029
EURO
6,5856
IMKB
80.549
ALTIN
317,568