Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
17 Şubat 2014
Sigortacılar SAP Sigortacılık Günü’nde
Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri SAP tarafından 6 Mart’ta gerçekleştirilecek Sigortacılık Günü, sigortacılığın global liderlerini ve Türkiye’den sigorta profesyonellerini bir araya getiriyor.

Türkiye’de sigorta sektörünü yenilikçi teknolojilerle buluşturarak geleceğe taşımayı hedefleyen SAP, sigortacılık sektörü toplantılarına bir yenisini ekliyor. Dünyanın en büyük 20 sigorta şirketinin 19’una hizmet veren ve dünya çapında toplamda 2000’in üzerinde sigorta şirketinin çözüm ortağı olarak eşsiz bir global tecrübeye sahip olan SAP, Türkiye’de düzenlediği en büyük sigortacılık toplantısı olacak SAP Sigortacılık Günü’nü 6 Mart’ta Ceylan Intercontinental Hotel’de gerçekleştirecek.

Sigorta dünyasının yerel ve küresel liderlerini Daha İleriye başlığı buluşturacak etkinliğe SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin, SAP Dünya Sigorta Başkanı Robert Cummings, SAP Dünya Sigorta Strateji Direktörü Anton Tomic, Eureko Sigorta’nun CFO’su Wieger Wagenaar ve Boston Consulting Group Dünya Sigorta Operasyonları Başkanı Dr. Stephan Heydorn gibi yöneticiler katılacak. Sektör liderlerinin Geleceğin sigorta müşterisini ve pazarını ne belirleyecek? sorusuna yanıt arayacağı buluşmada, katılımcılar dijital sigortacılık alanında SAP’nin sunduğu inovasyonlarla tanışacak. Dünyanın tek ve gerçek zamanlı veritabanı üzerinde çalışan SAP Suite on HANA teknolojisinin Türkiye’de ilk kez kullanıldığı Eureko Sigorta Finansal Dönüşüm Projesi de SAP Sigortacılık Günü’nde lansmanı yapılacak inovatif projeler arasında yer alıyor. Etkinlikte ayrıca Türkiye’nin saygın kurumlarının genel müdürleri, yurtdışından uzmanlar ve sektör liderlerinin buluşacağı panel ve SAP iş ortaklarının sunumları gerçekleştirilecek.

SAP Türkiye’den sigortacılık sektörünün geleceğine katkı
Dünya çapında 2000’in üzerinde sigorta şirketinin teknoloji ortağı olan SAP, Türkiye’de sigortacılık sektörüne inovasyon ve verimlilik artışı sağlayan çözümler sunuyor. Dünyanın 20 büyük sigorta şirketinin 19’u tarafından da kullanılmakta olan hasar oranı ve suistimal yönetimi gibi SAP sigortacılık çözümleri, sigorta şirketlerinin kârlılıklarını artırırken, sigorta şirketlerinin finansal varlıklarının merkezden daha verimli yönetilmesine imkan tanıyor. Yüksek hasar-prim ve bileşik oranlar, düşen teknik kârlılık, lokal ve global mevzuata uyumluluk gibi sektörel endişelere karşı SAP’nin sağladığı avantajlar, Türkiye’deki sigorta şirketlerini kârlılık ve rekabetçilikte öne geçiriyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 5/12 °C
İstanbul 9/16 °C
İzmir 11/21 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,1215
EURO
9,6955
IMKB
80.549
ALTIN
454,953