Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
17 Şubat 2014
Favori İle Kelebek Dünyası Sizinle
Favori, bu yıl 38.’cisi 20-23 Mart 2014 tarihleri arasında düzenlenecek İstanbul Jewelry Show Fuarı’nda tasarım harikası ürünlerini ve Kelebek Dünyası temasının işlendiği yeni koleksiyonunu takı severlerin beğenisine sunuyor

Türkiye’nin en büyük altın takı üreticilerinden Favori, bu yıl 38.’cisi 20-23 Mart 2014 tarihleri arasında düzenlenecek İstanbul Jewelry Show Fuarı’nda tasarım harikası ürünlerini, yeni pırlanta modellerini ve Kelebek Dünyası temasının işlendiği yeni koleksiyonunu takı severlerin beğenisine sunuyor.

Kaliteli ve sıra dışı tasarımlarıyla takı sektörüne yön veren Favori, fuarda sergileyeceği yeni koleksiyonu ve tasarımlarıyla hanımların ilgi odağa olmaya hazırlanıyor.

Favori’nin Kelebek Dünyası koleksiyonu, hayat dediğimiz şeyin aslında bir kelebek ömrü kadar kısa olduğunu ve hayatın anlamını arayarak bunu tükettiğimizi bizlere anlatıyor. Oysa yaptığımız küçücük bir iyiliğin birçok başka hayatı etkilediğini ve son olarak bize tekrar iyilik olarak döneceğini hatırlatıyor. Hatta yaptığınız küçük bir iyiliğin geleceğin bir yerinde başka bir kişinin hayatını değiştirebileceğinin de mesajlarını veriyor. İşte bu noktadan yola çıkılarak, Favori Tasarım Akademisi tarafından hazırlanan Kelebek Dünyası koleksiyonuyla, artık tüm kelebeklerin kanatları mutluluk, aşk ve iyilik için çırpacak.

Ayrıca, Favori’nin Kelebek Dünyası koleksiyonu; yüzük, küpe ve kolyelerden oluşuyor. Eğer sizde içinizdeki kelebeğin aynı duygular ile çırptığını düşünüyorsanız Favori’nin İstanbul Jewelry Show Fuarı’ndaki standına uğrayabilirsiniz.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/11 °C
İstanbul 6/10 °C
İzmir 7/14 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,1029
EURO
6,5856
IMKB
80.549
ALTIN
317,880