Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
18 Şubat 2014
Profilo'dan Çekmeceli Dondurucular
Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin DF1036W3VN çekmeceli derin dondurucusu özellikle büyükşehirlerin çalışan kadınlarına ve ailesini mevsiminda satın aldığı sebze –meyvelerle sağlıklı beslemek isteyen tüm annelere sesleniyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, eve bir derin dondurucu almanın önündeki, çok yer kaplıyor, kullanımı, temizliği zor, çok enerji tüketiyor gibi mazeretlerin hepsine DF1036W3VN NoFrost çekmeceli derin dondurucusu ile son veriyor. Profilo DF1036W3VN Derin Dondurucu dikey tasarımı ile yerden tasarruf sağlıyor, NoFrost özelliği sayesinde derin dondurucularda manuel defrost sıkıntısını ortadan kaldırıyor!

Profilo NoFrost Çekmeceli Derin Dondurucu ile yiyecekler güvenle ve uzun süre saklanıyor. VitaPlus akıllı sensörler sıcaklığı her zaman sabit tutarken, süper dondurma fonksiyonu, taze konan yiyeceği şok dondurup uzun süre tazeliği sağladıktan sonra otomatik olarak devreden çıkıyor. NoFrost özelliği ile Manuel defrost işlemine son veren derin dondurucumuz elektrik kesintilerinde içindeki gıdalara 20 saate kadar koruma sağlıyor. A++ enerji sınıfına sahip Profilo çekmeceli derin dondurucu geniş iç hacmi sayesinde sebze, meyve ve etlere yeterince yer sağlarken, iki BigBox, 5 adet şeffaf çekmeceden oluşan çeşitli bölmelere farklı büyüklükteki yiyecekler rahatlıkla sığdırılıyor. Profilo No Frost çekmeceli derin dondurucu dikey tasarımı sayesinde mutfaklarda aynı ölçüdeki soğutucu ile yan yana da kullanılabiliyor.

Profilo DF1036W3VN hızla, evlerinde sağlıklı beslenmeye, bu konuda daha fazla konfora, kolaylığa yer açmak isteyen ve aynı zamanda enerji tasarrufunu önemseyen ailelerin tercihi haline geliyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 13/28 °C
İstanbul 18/28 °C
İzmir 17/29 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,0456
EURO
6,7496
IMKB
80.549
ALTIN
247,956