Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
19 Şubat 2014
Öğrencilerin Başarısı İçin Akıl Oyunları Şart
Öğrenciler iki haftalık sömestr tatilini geride bıraktı. İkinci döneme başlayan öğrencilerin okuldaki başarılarını artırmak için okul dışında velilere ciddi işler düşüyor.

PAL Oyuncak Eğitim Uzmanı Osman Metin ikinci dönemde çocukların okuldaki fiziksel, düşünsel ve duygusal gelişimlerini desteklemek için ailelere özellikle eğitici oyun ve oyuncakları öneriyor.

Çocuğunuzu Okula Motive Edin
İkinci dönemin ilk haftasında çocuğunuz hâlâ tatil durgunluğunu yaşıyor olabilir. Onu okula yeniden motive etmek için uyku saatlerini düzenleyin, tatil dönemindeki rehavetten kurtulması için ona küçük görevler verin. Örneğin ikinci dönemde kullanacağı eğitim materyallerini ona hazırlatın.

Eğitimde Okul Öncesi Dönemi Önemseyin
Çevresiyle uyum içinde yaşayan, sosyal becerileri gelişmiş ve okul başarısının temeli okulöncesi dönemde atılıyor. Çocuğunuzun okulda karşılaşabileceği sorunları aşması için okul öncesi dönemde eğitici oyun ve oyuncaklardan, okul döneminde de eğitime destek olan PAL Akıl Oyunları’ndan faydalanın. Okul öncesi dönemde çocuğunuzun fiziksel, duygusal ve zihinsel gelişimlerini destekleyen oyun ve oyuncaklar ile oynamasına özen gösterin. Bu oyun ve oyuncaklar çocuğunuzun hem sosyal iletişim hem de problem çözme becerileri geliştirecektir. Oyunları uygulaması esnasında kullanılan matematik ve diğer müfredat terimleri onlar temel eğitim vermektedir.

Çocuğunuzun Okulda Yaşayabileceği Problemleri Akıl Oyunları İle Aşın
Dünyanın en çok tercih edilen Akıl Oyunlarını Türkiye’ye getiren PAL Eğitici Oyuncak Ürün Müdürü Murat Üstünbaş, özellikle klasik öğrenme metotlarından sıkılan öğrencileri, okula ve derse adapte etmek için Akıl Oyunlarını öneriyor. paloyuncak.com adresinden temin edebileceğiniz akıl oyunları ile ikinci dönemde çocuğunuzun okul başarısını artırın.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/22 °C
İstanbul 14/24 °C
İzmir 14/25 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,8125
EURO
7,5605
IMKB
80.549
ALTIN
379,423