Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
19 Şubat 2014
İDSO'da Theodore Kuchar Rüzgarı
21 Şubat konseri İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası (İDSO) Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Ve Sergi Sarayı’nda sevenleriyle buluşacak.

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’nın bu hafta ağırlayacağı Şef Theodore Kuchar, Naxos, Brilliant Classics, Ondine ve Marco Polo için 100’ün üzerinde kompakt disk kaydı yapmış olan en üretken orkestra şeflerinden biridir. Kuchar, Son 17 yılda Avrupa’nın önde gelen iki orkestrası Janacek Filarmoni Orkestrası (eski Çek Radyo Orkestrası) (2005-…) ve Ukrayna Ulusal Senfoni Orkestrası’nın (1994-2004) Sanat Yönetmenliği ve şefliğini yapmıştır.

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası konser programı İtalyan besteci Luigi Cherubini’nin Ali Baba Uvertürü eseriyle başlayacak. H.Vieuxtemps’ın Keman Konçertosu No.5 La minör Op.37 ile devam edecek.

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’nın bu hafta ağırlayacağı solist Misha Keylin (Keman), 11 yaşındayken New York Carnegie Hall’de ilk kez sahne alışından bu yana, canlı müzik kalitesinden dolayı hem eleştirmenlerin hem de dinleyicilerin takdirini kazandı. Geniş bir repertuara sahip olan Keylin, Naxos etiketi altında, Henry Vieuxtemps’in yedi Keman Konçertosu’nun tamamına eşlik ettiği üç cd serisinin dünya prömiyeriyle de büyük ilgi topladı. Bu kayıtlar dünya çapında 120,000’in üzerinde satıldı ve basından övgü ve ödüller topladı.

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası kapanışı ise L.V. Beethoven’ın Senfoni No.7 eseri ile yapılacak.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 19/35 °C
İstanbul 24/34 °C
İzmir 27/39 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,3480
EURO
9,8900
IMKB
80.549
ALTIN
486,31