Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
21 Şubat 2014
Total Bursa'da Fen ve Teknoloji Odası Açtı
Akaryakıt sektörünün öncü kuruluşu Total Oil Türkiye, Eğitime Destek Projesi kapsamında Fen ve Teknoloji odası açılışlarına devam ediyor.

Sosyal sorumluluk projelerine her yıl yenisini ekleyen Total Oil Türkiye, Fen ve Teknoloji odası açılışları ile eğitime destek vermeye devam ediyor. 2013- 2014 eğitim öğretim yılının ilk yarısında; Bolu, Sakarya, Kocaeli’de gerçekleştirdiği Fen ve Teknoloji odası açılışlarından sonra ikinci yarıyılda, ikinci olarak Bursa’da gerçekleştirdiği Fen ve Teknoloji odası açılışı ile eğitimi desteklemeye devam ediyor.

Total Oil Türkiye, eğitime destek projesi kapsamında TOÇEV ile birlikte 9 köy okulunun yenilenmesi ve 2013 yılında Fen ve Teknoloji odası projelerine imza attı. Günebakan projesi kapsamında devam eden Fen ve Teknoloji odası açılışları ile Total Oil Türkiye, 2013 - 2014 eğitim öğretim yılında toplamda 10 okula Fen ve Teknoloji odası armağan ederek eğitime önemli bir katkı sağlamayı hedefliyor.

Proje kapsamında 2014 yılının ikinci Fen ve Teknoloji Odası, Bursa Yıldırım Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu’nda 17 Şubat 2014’te İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Kemal Ünal’ın katılımıyla açıldı. 571 öğrencisi bulunan ortaokulda; teknolojik imkanlarla hazırlanan odalarda öğrenciler en yeni deneyleri yapma, fen ve teknoloji konusunda eğitimlerini pekiştirme imkanı bulacaklar. Gerekli teçhizatlardan odanın kullanım alanlarının yenilenmesine kadar bütünüyle yeniden hazırlanan odalar daha aydınlık bir Türkiye için önemli bir adım olarak göze çarpıyor.

Fen ve Teknoloji odası açılışında konuşma yapan Total Oil Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Elif Birkan: “Total olarak eğitim alanında birçok proje yürütüyoruz. Bir yandan Sokakta İlk Adımlar projesi ile çocuklarımıza trafik eğitimi verirken diğer yandan ise Total Eğitime Destek projesi ile birçok okulumuzun eksiklerini gideriyoruz. Total olarak ülkemizden aldığımızı ülkemizin çocuklarına yani ülkemizin geleceğine yatırım yaparak borcumuzu ödüyoruz. Daha aydınlık yarınlar için öğrencilerin iyi şartlarda eğitim alması gerektiğinin farkında olup eğitim için gereken teknolojiyle hazırlanmış sınıflar elde etmek için elimizden gelen her şeyi yapmak istiyoruz. Fen ve Teknoloji odası açılışlarımız geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda da devam ediyor. Bu projenin asıl önemi ise Total’in inovasyona ve teknolojiye olan yatırımı olarak görüyoruz. 2007’den bu yana projemiz kapsamında toplam 9 ilde okul yeniledik. Total Eğitime Destek projemizin 2014 yılındaki bu önemli durağında, şirket olarak inovasyona verdiğimiz öneme paralel olarak, ortaokullarda Fen Teknoloji Odaları kurmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Emeği geçen herkesi gönülden kutluyor destekleri için teşekkür ediyorum. Total olarak önümüzdeki yıllarda da eğitime destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Fen ve Teknoloji odası açılışlarına devam eden Total Oil Türkiye, 2013 – 2014 eğitim öğretim yılının ikinci yarısında toplamda 7 okula Fen ve Teknoloji Odası açacak. 2013 – 2014 eğitim öğretim yılının ilk yarısında; Bolu, Sakarya, Kocaeli’nde 3 okulda 1717 öğrencinin yararlanacağı Fen Teknoloji Odası açtı.


 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/11 °C
İstanbul 6/10 °C
İzmir 7/14 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,1029
EURO
6,5856
IMKB
80.549
ALTIN
317,568