Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
22 Şubat 2014
Defne Koz Tasarımları Alldesign 2014'te
Tasarımcı Defne Koz tarafından SAMET için tasarlanan ELA Elastik Menteşe Kapağı, tasarım sektörünün Türkiye’deki ilk B2B platformu Alldesign İstanbul 2014’te tasarımcılardan tam not aldı.

Türkiye’nin lider mobilya aksesuar markası SAMET ile tasarımcı Defne Koz & Marco Susani işbirliğinin sonucu olan menteşe kapak sistemi ELA Elastik Menteşe Kapağı, Alldesign Uluslararası 3.Tasarım Konferansları ve Yaratıcı Endüstriler Fuarı’nda tasarımcılarla buluştu. 21-22 Şubat tarihleri arasında Hilton Convention & Exhibition Center’da gerçekleşen uluslararası etkinlikte, ELA Elastik Menteşe Kapağı, tüm tasarımcıların ilgi odağı oldu.

Yerli ve yabancı tasarımcılar ve üreticiler ile tasarım endüstrisini, satın alma, Ar-Ge, pazarlama temsilcilerini buluşturan Türkiye’deki ilk B2B platformu olan Alldesign 2014 fuarında sergilenen ürünler arasında başrolde Defne Koz & Marco Susani imzalı ELA Elastik Menteşe Kapağı vardı. Türkiye'de lider, dünyanın sayılı mobilya aksesuar markalarından biri olan SAMET standında, Alman Tasarım Konseyi tarafından İç Mekân İnovasyon Ödülü’ne ve ürün tasarımı ile IF DESIGN Ödülü’ne layık görülen ELA’nın yanı sıra Defne Koz tasarımlı Duolift ve Monolift Kalkar Kapak Sistemleri de fuar katılımcılarının büyük ilgisini topladı.

Tasarım dünyasını buluşturan Alldesign 2014’te yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten SAMET Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ufuk Kızıltan; “SAMET olarak inovatif yaklaşımımızla sektördeki yerimizi daha da sağlamlaştırmayı hedefliyor, çalışmalarımızı uluslararası bir marka olma iddiasıyla yürütüyoruz. Günümüzde kullanıcılar, artık sadece kaliteli değil; estetik, farklılık ve renk arıyor. Bu talebi en üst düzeyde karşılamak için dünyaca ünlü Tasarımcı Defne Koz ile işbirliği yaptık. Bu noktada çok doğru bir adım attığımızı da belirtmeliyim. Defne Koz’un değerli emekleriyle tasarlanan ELA Elastik Menteşe Kapağı ile birlikte SAMET’in yenilikçi vizyonu, dünyada son derece prestijli ödüllerle tescilleniyor. SAMET olarak uluslararası bir marka olma iddiasıyla çıktığımız bu yolda Defne Koz ile 2014 yılında da farklı ürünlerimizi kullanıcılara sunmanın heyecanını yaşıyoruz.” dedi.
Yenilikçi yaklaşımını yansıtan ürünleriyle dikkat çeken ve sektörün ilk 6 global oyuncusu arasında yer alan SAMET, İtalya, Almanya ve Rusya’daki showroom’ları ile uluslararası tasarım dünyasına da ulaşıyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 19/35 °C
İstanbul 24/34 °C
İzmir 27/39 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,3480
EURO
9,8900
IMKB
80.549
ALTIN
486,31