Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
22 Şubat 2014
Bireysel Bankacılıkta Taşlar Yerinden Oynadı
HSBC Türkiye, bankacılık sektörünün yönünü değiştirecek yenilikçi yaklaşımıyla, hem tüketicilerin hayatını kolaylaştıran hem de daha çok kazandıran büyük bir adım atıyor.

HSBC’nin mevcut ve yeni tüm müşterilerini kapsayan bu büyük adımla, biri fatura olmak üzere en az 500 TL tutarında üç adet aylık ödemesini, HSBC’deki vadesiz hesabından yapan müşteriler; hesap işletim ücreti ödemiyor, şube, internet, ATM ve telefon bankacılığı kanallarından, EFT ve havale işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebiliyor. Modern Hesap ile mevduatlarına sürekli hoş geldin faizi kazanırken, her ayın ilk yedi günü 5.000 TL’ye kadar Kredili Mevduat Hesabı’nı bedava kullanabiliyor. Müşteriler ayrıca, ücretsiz ferdi kaza sigortasından yararlanarak, ödemelerini güvence altına alabiliyor.

Taylan Turan: “Sektördeki dinamikleri değiştirecek, büyük ve cesur bir adım atıyoruz.”

HSBC’nin, önümüzdeki dönemde sektöre farklı bir yön verecek yeni bankacılık anlayışını değerlendiren HSBC Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Taylan Turan, “HSBC Türkiye olarak önceliğimiz, koşullar ne olursa olsun müşterilerimizin yanında olmak, onların hayatlarına değer katacak ürün ve hizmetler geliştirmek. Bu cesur adımı atıyoruz çünkü kısa vadeli değil, uzun vadeli düşünüyoruz. Ekonomimizin uzun vadedeki yüksek potansiyeline inanıyor ve müşterilerimizin ana bankası olmayı hedefliyoruz.” dedi.

Bu büyük adımın getireceği kazanç ve avantajlarla sektörde önemli bir boşluğu dolduracağına inandığını belirten Taylan Turan sözlerine şöyle devam etti: “HSBC Türkiye olarak, her zaman olduğu gibi odağına müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve değişen beklentilerini koyduğumuz, sıradışı ve yenilikçi bir bankacılık anlayışını hayata geçirmeye karar verdik. Önce yine müşterilerimizi dinledik ve bu defa beklentilerin de ötesine geçerek, sektörün dinamiklerini değiştirecek büyük bir adım attık. Makroekonomik koşulların ve yeni yasal düzenlemelerin doğrudan etkilediği bankacılık sektöründe taşları yerinden oynatacağını düşündüğümüz bankacılık anlayışımız; mevcut ve yeni tüm müşterilerimize, HSBC’yi tercih ettikleri için, her gün daha da çok kazandıracak ve onların hayatını kolaylaştıracak.”

HSBC’nin Büyük Adımı

HSBC’nin büyük adımından faydalanmak isteyenler; 3 adet düzenli ödemenin toplam tutarı aylık 500 TL ve üzerinde olduğu sürece, söz konusu hizmetlerden sürekli olarak yararlanabiliyor. Toplam üç düzenli ödeme talimatından en az birinin fatura, diğerlerinin kira, aidat, okul, servis gibi ödemeler veya HSBC’deki kredi kartı / bireysel emeklilik sistemi ödemeleri ile diğer bankalardaki kredi taksit ödemeleri için verilmesi gerekiyor.

HSBC’nin büyük adımı kapsamında müşteriler;

**Hesap İşletim Ücreti ÖDEMİYOR!

**Şube, İnternet, ATM ve Telefon gibi tüm bankacılık kanallarından yapacağı işlemlerde
EFT ve Havale ücreti ÖDEMİYOR!

**Modern Hesap ile mevduatına sadece ilk ay değil, SÜREKLİ “Hoş Geldin Faizi” KAZANIYOR!

**Her ayın ilk 7 gününde, 5.000 TL’ye kadar Kredili Mevduat Hesabı’nı BEDAVA KULLANIYOR!

**Kaza sonucu oluşacak hastane masrafları veya yaşam kaybı, sürekli maluliyet risklerine karşı ödemelerini güvence altına alan Ferdi Kaza Sigortası’ndan ÜCRETSİZ YARARLANIYOR!

 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 7/18 °C
İstanbul 7/19 °C
İzmir 14/21 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,1215
EURO
9,6955
IMKB
80.549
ALTIN
455,220