Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
22 Şubat 2014
Ev Hanımlarına Avea'dan Hediye
Hediyeli 150 Paketi, Kadınca Yaşam Paketi ve ev ihtiyaçlarına yönelik indirimleri ile hesabını bilen tüm hanımları Avea’ya davet ediyor.

Türkiye’nin en yenilikçi mobil iletişim operatörü Avea, bu kez de hanımları düşünerek tasarladığı ve gündüz 2.000 dakika konuşma fırsatı veren faturasız paketi ile farkını ortaya koyuyor.

Hediyeli 150 Paketi’ni alan ev hanımları, Avealılarla gündüz 2.000 dakika konuşma kazanıyor!

Numarasını Avea’ya taşıyarak Hediyeli 150 Paketi’ni alan hanımlar, sadece 10 TL, mevcut Avealı hanımlar ise 15 TL karşılığında ev hanımlarına özel Hediyeli 150 Paketi ile hem her yöne 150 dakika hem de 10.00-15.00 saatleri arası Avealılarla geçerli olmak üzere 2.000 dakika ücretsiz konuşma kazanıyorlar.

Kadınca Yaşam Paketi’yle hayatın gerisinde kalmayın!

Avea, Hediyeli 150 Paketi'ni kullanan hanımlara, güzellik ve bakım bilgilerinin yanı sıra sezonun moda trend bilgilerini içeren Kadınca Yaşam Paketi’ni 1 ay boyunca ücretsiz olarak sunuyor.

Avealı hanımlar, ev ihtiyaçlarını da hediye ve indirimle karşılıyor!

Bu özel kampanyayla, A.O.Ç Elmacık Su, ilk damacana suyu Avealılara hediye ederken; sonraki siparişlerde BPA’sız damacanada Türkiye’nin ilk ve tek ozonsuz suyu 8 TL yerine sadece 5,95 TL’ye alınıyor.

Avealı olan, numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Avea’ya gelen tüm müşterilerin faydalanabildiği bu eşsiz kampanyalardan yararlanmak ise çok kolay!

Hediyeli 150 Paketi'nden yararlanmak isteyen hanımların, 2000 yazıp 5555’e göndermeleri, Elmacık Su Kampanyası’ndan yararlanmak için ise ELMACIK yazıp 5060’a SMS göndererek gelen şifre ile 444 4 262 A.O.Ç. Elmacık Su Hattı’ndan siparişlerini vermeleri yeterli oluyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 15/27 °C
İstanbul 22/29 °C
İzmir 20/30 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,8343
EURO
6,5347
IMKB
80.549
ALTIN
252,136