Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
23 Şubat 2014
Oracle Bankacılık Zirvesi Gerçekleşti
Finans dünyasının bir araya geldiği etkinlikte SmartSoft’un OCEAN ürünü ile Oracle’ın EXADATA birleşmesi zirve katılımcıları ile paylaşıldı.

Cardtek Group’un sponsor olarak katıldığı Oracle Bankacılık Zirvesi Four Seasons Bosphorus’da gerçekleşti. Finans dünyasının bir araya geldiği etkinlikte SmartSoft’un OCEAN ürünü ile Oracle’ın EXADATA birleşmesi zirve katılımcıları ile paylaşıldı. SmartSoft ve CredoWork’ün ödeme sistemlerine yönelik yazılım ve donanım ürünlerinin de stant alanında sergilendiği etkinlikte öne çıkan kavramlar; maliyet, performans, yönetilebilirlik, süreklilik ve inovasyon oldu.

SmartSoft Genel Müdür Yardımcısı Gülçin Kuvancı zirvede yaptığı konuşmasında hızla değişen teknoloji, pazar koşulları ve rekabetteki üstünlük için hız ve güvenliğin bankacılık sektörü için vazgeçilmez olduğunu belirterek, OCEAN’ın bankacılık endüstrisinde performansının çok önemli ve kritik olduğunun altını çizdi. OCEAN’ın Oracle EXADATA ile çalışması, finans sektöründeki müşterilerimize ciddi oranda yüksek performans sağlıyor diyerek sunumuna devam eden Kuvancı; “OCEAN-EXADATA ile geleneksel sistemlere göre 5 kez daha hızlı işlem gerçekleştiriliyor ve sistem maliyetlerinin düşürülmesine olanak tanıyor. Pazardaki başarımız için performans çok önemli bir konu. 2014 yılı içerisinde OCEAN kart platformunda, devam eden projeler ile birlikte toplamda 40 milyonun üzerinde kredi kartı ve debit kart yönetilecek. Geçtiğimiz günlerde Yapı Kredi’nin tüm Worldcard portföyünü bu platforma aktardık. Türkiye’nin önde gelen diğer bankalarıyla yürüttüğümüz benzer projeler de çok yakında tamamlanacak” dedi.

SmartSoft OCEAN platformu, bankaların, finansal kuruluşların, işlem merkezlerinin ve perakende sektörünün kartlı işlem operasyonları için dizayn edilmiş kapsamlı bir ödeme sistemi çözümüdür. Platform, servis odaklı mimarisi, parametrik alt yapısı ve çoklu kurum desteği ile tüm sistemlere kolayca entegre olabiliyor ve tam bir uyum içinde çalışıyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 7/18 °C
İstanbul 7/19 °C
İzmir 14/21 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,1215
EURO
9,6955
IMKB
80.549
ALTIN
455,269