Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
23 Şubat 2014
Toshiba'dan Yeni L3 TV Serisi
İnternet tarayıcı ve talebe bağlı video (VoD) özellikleri ile temel Smart TV özellikleri gelişmiş görüntüleme seçenekleri sunuyor

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş, Smart TV özelliğine ve şık görünüme sahip yeni L3 serisi televizyonları duyurdu. İçerik ve bağlanabilirlik açılarından daha fazla seçenek isteyen kullanıcılar için tasarlanan, hem akıllı hem de bütçe dostu yeni LED TV serisi, daha esnek bir görüntüleme deneyimine geçmek için ideal bir adım.

L3 serisi Full HD 1080p netlik ile canlı renkler, net görüntüler ve daha kapsamlı görüntüleme için noktasal çözünürlük sağlarken, W3 serisi ise HD ready alternatifi olarak karşımıza çıkıyor. D3 modeli ise tek bir cihaz ile DVD izlemek isteyen kullanıcılar için dahili DVD oynatıcısı sayesinde ideal bir çözüm sunuyor. Her kullanıcının kendine özgü ihtiyaçlarını karşılamak üzere L3, W3 ve D3 serileri 59 cm (24”)’den 122 cm (48”)'e kadar farklı ekran boyutu seçeneklerine sahip.

İçeriklerin keyfine varmanın en akıllı yolu
Tüm L3 serisi televizyonlar en temel Smart TV özelliklerine sahip olmasıyla, evlerde kullanışlı bir ilave televizyon ve televizyonlarında web üzerinden içerik izlemeye yeni başlayanlar için kullanımı kolay bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Talebe bağlı video (VoD) hizmetleri için bir dizi uygulama ile kullanıcılar diledikleri içerikleri diledikleri zaman izleyebiliyorlar. Kullanıcılar YouTube® üzerindeki popüler kliplerden, eğlence, müzik ve haber uygulamalarına kadar farklı içeriklere her an ulaşabiliyorlar. L3 serisi televizyonlarda hava durumu güncellemelerini bildiren uygulama da mevcut. Ayrıca kullanıcıların televizyonlarından doğrudan internet üzerinde gezinebilecekleri, böylece büyük ekranda arama ve gezinti yapabilecekleri, favori siteleri işaretleyebilecekleri internet tarayıcısı da bulunuyor.

Farklı multimedya kaynaklarına kolay erişim
Medya oynatıcı özelliği herhangi bir USB veya taşınabilir hard disk üzerindeki fotoğraf, video veya müzik dosyalarının kolayca televizyonda gösterilebilmesini veya üç adete kadar HDMI® girişi1 ile oyun konsolu, set-top box, DVD veya Blu-rayTM oynatıcılardaki hazır içeriklere erişim sağlıyor. Ayrıca içerikler oda içindeki bir başka cihazdan doğrudan L3 serisi televizyonlara streaming ile aktarılabiliyor. Ev ağı üzerinden medya oynatımı ile dahili Wi-Fi®1 özelliğinin bir araya gelmesi kullanıcıların herhangi bir PC’ye veya televizyona fiziksel olarak bağlamaya gerek duymadan filmleri ya da diğer içerikleri paylaşabilecekleri anlamına geliyor.

İnce, şık tasarım ve mükemmel bağlantı
L3 serisi televizyonlar Toshiba’nın tüm yeni televizyonlarında bulunan seçkin tasarım unsurlarını taşıyor. Modern ve ince şıklığıyla her mekana uyum sağlayan televiyonlar hem iç hem de dış özellikleri ile akıllı. Şık siyah, beyaz veya titanyum1 renklerdeki televizyonların hepsi esnek bağlantı seçeneklerine sahip.

HDMI® ve USB girişlerine ek olarak, PC girişi sayesinde televizyon ekranının geniş PC ekranı olarak kullanabilmesine imkan veriyor. Tüm modeller geniş kanal seçenekleri için multi-tuner2 çözümleri sunarken, Dolby® Digital Plus özelliği müzik ve seslere hi-fi ses özelliği katıyor. Tüm modeller AMR (Active Motion & Resolution) resim işleme özelliği sayesinde spor programları, filmler ve oyunlar gibi hızlı aksiyon sahnelerine yumuşaklık katıyor ve mükemmel netliği ile izleyicileri LED ekrana bağlıyor.

Toshiba L3, D3 ve W3 serisi televizyonlar 2014 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulacak.

Toshiba L3, W3 ve D3 serileri:
• Açık tarayıcı ile Smart TV özelliği
• Bağlantı1: dahili Wi-Fi®, 3 adete kadar HDMI®, 1 x USB, 1x PC girişi, ev ağı üzerinden medya aktarımı
• Ses: Dolby® Digital Plus
• USB medya oynatma
• Siyah, beyaz ve titanyum renklerde
• Tuner’ler: DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, analog

Toshiba L3 TV:
• Full HD, 1920 x 1080p, LED ekran
• AMR+ 200 (Active Motion & Resolution)
• 122 cm (48”) LED Edge ile, 102 cm (40”), 80 cm (32”) Direct LED ile mevcuttur.

Toshiba W3 TV:
• HD Ready, 1366 x 768, LED ekran
• AMR+ 100 (Active Motion & Resolution)
• 80 cm (32”) Direct LED ile mevcuttur.

Toshiba D3 TV:
• HD Ready, 1366 x 768, LED ekran
• Dahili DVD oynatıcı
• AMR+ 100 (Active Motion & Resolution)
• 59 cm (24”) LED Edge ile ve 80 cm (32”) with Direct LED ile mevcuttur.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 15/27 °C
İstanbul 22/29 °C
İzmir 20/30 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,8343
EURO
6,5347
IMKB
80.549
ALTIN
252,136