Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
23 Şubat 2014
Kamu İhtiyaçlarına Yanıt: Cardtek Ankara
Cardtek Group’un yeni şirketi, kamu sektörüne yönelik yazılım entegrasyon ve dönüşüm projeleri geliştirmek üzere Ankara’da kuruldu

Cardtek Group, kamunun özellikle son dönemde artan ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yeni şirketi Cardtek Ankara’yı kurdu. Ağırlıklı olarak kamu sektörüne yönelik yazılım entegrasyon ve dönüşüm projeleri içinde yer alacak Cardtek Ankara, bankacılık ve finans alanlarında da projeler geliştirerek grubun sinerjisine ortak olacak.

2007 yılından bu yana Cardtek Group bünyesinde çeşitli departmanlarda yönetici olarak görev alan Olcay Çat, Cardtek Ankara’ya Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Yeni yapılanmanın Ankara merkezli olmasının sektör dinamikleri açısından önemli olduğunun altını çizen Çat; “Cardtek Ankara’nın kuruluşu ile sektörde oluşan ihtiyaçları anında projelendirerek gerek yazılım ve donanım ürünlerimizle gerekse teknik destek hizmetimizle kamu için fark yaratmayı hedefliyoruz. Cardtek Group’un özellikle ödeme sistemleri sektöründeki bilgi birikimini kamu sektörüne taşıyacağız. Bunun yanında kurumlara özel çözümler de geliştirerek danışmanlık hizmeti de vereceğiz. Ürün ailemizin çeşitliliği, şirketler grubumuzun farklı alanlardaki uzmanlıkları Ankara’da bize büyük avantaj sağlayacak” dedi.

Cardtek Ankara Genel Müdür Yardımcısı Olcay Çat Kimdir?
Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamlayan Olcay Çat kariyerine Üçge Elektronik’te Kalite Güvence Müdürü olarak başladı. Cardtek Group’un ödemeler dünyasına çözümler üreterek uluslar arası alanda bir çok ilk projeyi gerçekleştiren ve otoriteler tarafından ödüllendirilen şirketi SmartSoft’a 2007 yılında transfer oldu. SmartSoft’ta Ürün, İdari ve Mali Grup Müdürü olarak çalışan Olcay Çat, daha sonra Cardtek Group Genel Koordinatörlüğü’ne atandı. Cardtek Group’ta Ürün Direktörü ve Ankara Bölge Direktörü olarak da çalışan Çat, 2014 başında Ankara’da kamu sektörünün ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak kurulan CardtekAnkara’nın Üründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na atandı.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 1/14 °C
İstanbul 8/12 °C
İzmir 9/14 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,7608
EURO
9,4277
IMKB
80.549
ALTIN
459,391