Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
23 Şubat 2014
Parolu Olmak İçin Bir Cep Numarası Yeter
Koç Topluluğu şirketi Tanı, cüzdanında kart taşımak istemeyen Parolu kart sahiplerini düşünerek geliştirdiği Cepten Tanıma Sistemi’ni hayata geçirdi.

Koç Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren ve Türkiye’de teknolojik altyapısıyla CRM odaklı hizmet vermek amacıyla kurulan öncü şirketlerden Tanı’nın Paro programında kullanılan Parolu kartlar, hızla gelişen dijital dünya paralelinde cep telefonlarına taşındı. Cepten Tanıma sistemi, Parolu kart kullanıcılarına fiziksel kartlarını kullanmadan sadece cep telefon numaralarını kullanarak kartlarının tüm özelliklerinden faydalanmalarını sağlıyor. Kullanıcıların bu özellik için, Parolu kartlarını cep telefon numaraları ile aktive etmeleri yeterli oluyor. Ayrıca Cepten Tanıma sistemi sayesinde, Parolu Kart sahibi olmayan kişiler, Paro Üye işyerinden herhangi birine başvurmadan ve fiziksel kart sahibi olmadan web ve mobil ortamlardan cep telefonu numaraları ile Parolu olabiliyorlar.

Paro imkanlarından faydalanabilme adına yeni bir dönemin kapılarını açan bu sistem, Turkcell Cüzdan’a da entegre oldu. Parolu kart kullanıcıları, Turkcell Cüzdan’ın iPhone ve Android uygulamaları ile sahip oldukları Parolu kartları Turkcell cüzdan uygulamasına ekleyebiliyorlar. Yine hâlihazırda Parolu kartı olmayan tüketiciler dilerlerse Turkcell Cüzdan uygulaması üzerinden anında Parolu kart oluşturup telefonlarından kullanmaya başlayabiliyorlar. Böylece Paro bir mobil kanaldan daha müşterisine ulaşmanın ve hizmet vermenin kolaylığını Turkcell Cüzdan Entegrasyonu ile de gerçekleştirmiş oluyor.

 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 5/12 °C
İstanbul 9/16 °C
İzmir 11/21 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,1215
EURO
9,6955
IMKB
80.549
ALTIN
454,953