Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
24 Şubat 2014
TTNET'ten Tivibu Ev Kampanyası
TTNET, hazırladığı yeni kampanya ile yeni ve mevcut tüm internet müşterilerine, Türkiye’nin yeni dönem TV platformu Tivibu Ev’i ilk 6 ay boyunca hediye ediyor.

Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET, yeni ve mevcut tüm internet müşterilerine Tivibu Ev üyeliğini ilk 6 ay boyunca hediye ediyor. Herhangi bir internet paketini kullanan ya da yeni alacak olan tüm müşteriler, Türkiye’nin yeni dönem TV platformu Tivibu Ev’i herhangi bir taahhüt vermeden ve sadece kurulum ücreti ödeyerek ilk 6 ay boyunca doya doya izliyor. Ayrıca ilk ay, tüm kanallar ve içeriklerle ücretsiz tanışma fırsatı elde ediyor. Kampanya 7 Mart’a kadar geçerli olacak.

Tivibu Ev dünyasında 27’si HD olmak üzere 177 kanalın yanı sıra, 4500’den fazla film ve dizi, 2000’den fazla çocuk içeriği, 1000’e yakın belgesel ve yine 1000’e yakın müzik içeriği yer alıyor. Kırmızı Halı hizmeti sayesinde yıl içerisinde yüzlerce film sinemalardan hemen sonra Tivibu kullanıcıları ile buluşuyor. Ayrıca, İtalya Ligi Serie A, Fransa Ligi Ligue 1 ve Portekiz Ligi Primeira Liga’nın maçları ile İngiltere FA Cup karşılaşmaları yıl boyunca canlı olarak Tivibu Spor kanallarında ekranlara geliyor.

Seç İzle, Tekrar İzle, Durdur İzle ve Geri Al İzle gibi gelişmiş özellikleriyle kullanıcılarına yepyeni bir televizyon izleme deneyimi yaşatan Tivibu Ev, bu özel kampanya ile daha fazla kullanıcıyla buluşmaya devam edecek.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 15/27 °C
İstanbul 22/29 °C
İzmir 20/30 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,8343
EURO
6,5347
IMKB
80.549
ALTIN
252,136